Studio Dobrych Rozwiązań, czyli jak Pracownia Nowoczesności rozpoczęła wiosnę.

Pierwszy dzień wiosny już dawno za Nami, ale dopiero w ostatnim tygodniu możemy śmiało powiedzieć, że ciepło wreszcie dało się we znaki.

Z tego względu powracamy dzisiaj do pierwszego dnia wiosny, aby pokazać Nasze spojrzenie na wnętrzarskie wydarzenie – Studio Dobrych Rozwiązań.
Pracownia Nowoczesności uczestniczy w spotkaniu dla architektów wnętrz i projektantów już od wielu lat. Do tej pory Pracownia miała okazje uczestniczyć w spotkaniach w Szczecinie. W tym roku nastąpiła zmiana i dzisiaj relacja ze Studia Dobrych rozwiązań, które odbyłoby się w Warszawie.
Tegoroczna edycja odbyła się w hotelu Regent Warsaw Hotel przy ul. Belwederskiej w Warszawie. Nietypowe wnętrza hotelu, które łączą w sobie zarówno nowoczesne formy i rozwiązania na ścianach, z klasyką i naturą pojawiającą się na posadzkach czy parapetach uświetniane są  artystycznymi rysunkami na ścianach czy ozdobami z mosiądzu.
W takim otoczeniu odbyły się prelekcje kilku interesujących marek jak Cerrad, Finish Parkiet, Mochnik, Archiad, Cad Decor, MS Dekor.
Uczestnicy mogli posłuchać ciekawostek rynkowych, ale także dowiedzieć się innych fascynujących tematów, które są od lat powiązane między innymi z pracownią nowoczesności, czyli trudnym tematem bycia influancerem i blogerem zarazem – temat, na który pracownia bardzo czekała.
W każdym mieście w Polsce odbywają się inne prelekcje i występują inni partnerzy. Warto uczestniczyć w spotkaniach, aby poznać nowych ludzi, marki i partnerów biznesowych.
Nasza coroczna wizyta na wydarzeniu pozwala być Nam na bieżąco z nowościami i czerpać dodatkową wiedzę z tego wydarzenia.
Ponadto przywozimy ze sobą wiele ciekawych gadżetów, które marki przygotowują dla uczestników. Nie zawsze ma się taką okazję, aby uzyskać próbniki, czy gadżety, które służą w pracy na co dzień.
Oczywiście nie obywa się także bez czasopism branżowych pomysłodawcy spotkań Studio Dobrych Rozwiązań m.in. magazynu Dobrze Mieszkaj.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z Naszej wizyty. Zapraszamy do oglądania.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *