szczęśliwie przez szczęsliwice

Dzisiaj nieco inaczej niż nowocześnie, chociaż linie nowoczesności można tutaj zauważyć. Park Szczęśliwicki w Warszawie, bo o nim dzisiaj mowa.

Park, który swój największy urok będzie miał zimą. Zimą, z tego względu, że jest to miejsce, w którym możemy pojeździć na stoku narciarskim, przejechać się torem saneczkarskim, pozjeżdżać na sankach z ogromnych górek, ale także pobiegać wyszukanymi alejkami, pod górkę i z górki.
Świetnie jeździ się tu także na rolkach czy rowerem. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.
Jest również wiele ławek, na których można odpocząć i popatrzeć na rozciągający się krajobraz – bo tu naprawdę go widać. I mimo, że dzisiaj nie pokazujemy nowoczesnego, nowo powstającego miejsca, to tak wypielęgnowane parki, z atrakcjami dla ludzi nie tylko latem ale także zimą, powinny być przykładem dobrze wykorzystanej przestrzeni.
Dzisiaj szczęśliwy spacer po Parku Szczęśliwickim, który tak prezentuje się jesienią (dużo zdjęć poniżej). Kiedy nastąpi zima, raz jeszcze się tu wybierzemy, aby skorzystać z saneczkowych i narciarskich atrakcji i pokazać Wam uroki parku w śnieżne dni. Bo własnie tu zimą można poczuć się jak w górach.
A teraz miłego oglądania 🙂
Dajcie znać w komentarzu czy bywacie/byliście w tym parku i jakie miłe macie z Nim skojarzenia wspomnienia.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *