jesień na Placu Europejskim

Ostatnio dużo piszemy o jesieni. Jesień jednak w tym roku jest dla Nas zupełnie inna niż zazwyczaj. Pełna nowości, zmian, dobrego nastroju i z zaciekawieniem patrzenia w przyszłość.

Po części jest to związane z przeniesieniem się do Warszawy na stałe,  po drugie z rozpoczęciem nowego życia w każdym tego słowa znaczeniu.
Przez lata Pracownia Nowoczesności dawała szanse ludziom i miejscu, w którym żyła i się rozwijała. Jednak brak otwartości na nowości, brak otwartości na osiągnięcie czegoś więcej niż przeciętność nie pozwalała rozwinąć Nam do końca skrzydeł. To poczucie było z każdym rokiem na tyle silne, jakby te skrzydła malały pod wpływem niemożności realizacji Naszych zamierzeń, niemożności pokazywania nowoczesnych rozwiązań, niemożności zajmowania się tym wszystkim do czego dusza aż się wyrywała.
Teraz, będąc w centrum nowoczesnego miasta, które nie tylko stale się rozwija i przyciąga kolejnych odwiedzających i zainteresowanych, dostrzegamy ogromną różnicę między miastem, w którym Pracownia powstawała i stawiała swoje pierwsze kroki, a miastem, w którym jesteśmy obecnie – w Warszawie.
Dlatego chcemy pokazywać Wam uroki nowoczesności o każdej porze roku i miejsca, które z nowoczesnością są na co dzień, a nowoczesny styl życia jest w tym przypadku normalnym wykładnikiem takiego otoczenia.
Cieszymy się, że jesteśmy tu, gdzie nowoczesność łączy się z historią, nowoczesność powstaje jak świeżo wzrastający i rozwijający się kwiat, który dopasowuje się do otoczenia i błyszczy wśród innych, gdzie nowoczesność jest tuż za zakrętem, jest na wyciągnięcie ręki, jest dla Nas wszystkich.
Dzisiaj prezentujemy kolejną wizytę na Placu Europejskim, naszej krajobrazowej perełce, w której czujemy się za każdym razem wyśmienicie.
Mimo, że fontanny już zostały wyłączone przed nadchodzącą zimą, utrzymujące się barwne liście na drzewach, zieloność traw ozdobnych i oryginalna architektura, powodują, że miejsce placu nigdy nie stanie się nijakie, monotonne czy szare. Jest zaprojektowane tak, aby o każdej porze roku prezentować się imponująco.
Sami zobaczcie.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *