czy można poczuć lato jesienią?

Październik w tym roku przysporzył Nam wszystkim wielu niespodzianek pogodowych. Raz deszcz, raz słońce, raz okropnie zimno, a raz gorąco jak w pełni lata.

Październik często jest miesiącem, w którym huśtawka pogodowa może zniweczyć wszystkie wcześniej założone plany, lub tak zaskoczyć, że chciałoby się uciec od codziennych obowiązków, aby móc z tej pogody skorzystać.

Czy można zatem poczuć lato na własnej skórze, mimo, że oficjalna astronomiczna jesień już dawno nastała?
Tak, jeżeli skorzysta się z dobrej pogody, póki przyjdzie na to czas, i jeżeli wykorzysta się ten czas na wypoczynek w odpowiednim miejscu.

Dzisiaj Pracownia Nowoczesności prezentuje takie lato na Bulwarze Wiślanym. Zagospodarowanie terenu w tym miejscu jest tak interesujące, że z każdym metrem wzdłuż rzeki, możemy zachwycić się czymś nowym.
Dzisiaj prezentujemy zatem odcinek z tarasami z kompozytu przypominającymi drewno, dużą ilością traw ozdobnych – Piórkówki (Rozplennicy japońskiej) i charakterystycznymi parasolami. Układ tak dobranych elementów powoduje, że nie tylko w lecie czujemy się tu jak w upalny dzień. Nawet przy niższych temperaturach możemy zachwycić się urokiem letniego krajobrazu i móc wypocząć w takim otoczeniu.

Zdjęcia mówią same za siebie, więc nie będziemy dużo pisać a że zastał Nas tego dnia upalny październikowy dzień, to sami możecie zobaczyć jakie lato można uchwycić jesienią.

Dlatego korzystajcie, rozglądajcie się, korzystajcie z uroków pogody kiedy się pojawia, bo kto wie, może znajdziecie tak urokliwe miejsce, że stanie się Waszym ulubionym i będziecie tam wracać z chęcią jak najczęściej, aby swoje lato czuć o każdej porze roku.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *