z nowoczesnością na co dzień – czyli przeprowadzka do Warszawy

Nowoczesność otacza Nas na co dzień. Jest Naszą pasją, inspiracją do życia, codziennością.
Uwielbiamy otaczać się nowoczesnymi rzeczami, gadżetami, przebywać w nowoczesnych miejscach, wnętrzach, zwiedzać nowoczesną architekturę i czerpać z uroków innowacyjności, która wpływa na Nasze lepsze życie i funkcjonalność.

Przez wiele lat pracownia pokazywała w dużym stopniu rozwiązania nowoczesne z województwa zachodniopomorskiego oraz nowoczesne miejsca uchwycone z kilkudniowych wyjazdów do innych województw/miast w Polsce.
Od 1 października tego roku z nowoczesnością jesteśmy już na co dzień. Przyczyniła się do tego przeprowadzka do Warszawy i dzięki temu będziemy Wam pokazywać nowoczesne przestrzenie, miejsca, rozwiązania czy gadżety, które uda Nam się uchwycić właśnie w Warszawie – naszym ukochanym mieście od wielu lat.
Marzenia czasami się jednak spełniają i to w najmniej oczekiwanym momencie i tak było również w Naszym przypadku.
Liczymy zatem na Wasze komentarze. Co Waszym zdaniem wato by było pokazać na łamach Pracowni Nowoczesności co w Warszawie jest na tyle nowoczesne, ale np. mało popularne lub mało promowane, że uważacie, że warto było to zmienić i wypromować na łamach naszej strony.
Jakie nowoczesne warszawskie miejsca polecacie, które byłyby warte uwagi? Piszcie śmiało w komentarzach, a pojawimy się tam, opiszemy i zaprezentujemy dane miejsce naszymi oczami i doświadczeniem. Teraz mamy wszystko na wyciągnięcie ręki. Już jutro pierwsze nowoczesne warszawskie miejsca.
Zapraszamy zatem do komentowania i do współpracy wszystkich, którzy w warszawie działają i chcieliby zaistnieć na stronie Pracowni Nowoczesności.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *