gwóźdź w roli głównej

Źródło
Czasami wydaje się, że nowoczesne przedmioty muszą zostać zrobione z ekskluzywnego, luksusowego, drogiego materiału. 
Często również wydaje się, że nowoczesne rozwiązania muszą być kosztowne, i że  nie każdy może sobie pozwolić na rozwiązania o tej tematyce.

Dzisiaj prezentujemy przykład nowoczesnych pomysłów, w którym głównym elementem aranżacji jest gwóźdź. 
Gwoździe są znane Nam wszystkim przede wszystkim do naprawiania i spajania ze sobą różnych elementów. Mało kiedy myśli się o nich jako ozdobie czy elemencie do tworzenia oznaczeń, gadżetów czy rzeźb o oryginalnej formie.
Zobaczcie ile pomysłów można stworzyć z użyciem gwoździa – rzeźby, wytyczenia pomieszczeń w  przestrzeni, obrazów z użyciem nitek, numeracji domów czy napisów na domu – np. nazwy ulicy.
Jakkolwiek nie wykorzystałoby się gwoździ do aranżacji, w obecnych czasach mamy do wyboru tak dużą ich ilość, że możemy we własnym domu czy ogrodzie stworzyć falę z gwoździ, kulę a nawet całą ścianę.
Kiedyś mieliśmy okazję zobaczyć również aranżacje z gwoździ w jednym z biurowców. Gwoździe były wbite w ścianę w taki sposób, że padające na nie światło z góry tworzyło cień układający się w rysy twarzy. Nie udało Nam się znaleźć tego zdjęcia, aby umieścić je na stronie, ale mamy nadzieję, że gwoździkowe inspiracje będą dla Was wystarczające, żeby stworzyć coś oryginalnego we własnym otoczeniu czy biznesie.

Źródło
Źródło

Źródło

Źródło

Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *