mini samochód na miarę nowoczesności

Mini samochód miejski

Samochody, które wszystkim nam są znane, to najczęściej samochody osobowe, 3 lub 5 drzwiowe, o sportowej lub rodzinnej linii, mieszczące w sobie dużą ilość miejsca. Jakkolwiek byśmy do kwestii samochodu nie podchodzili, ich ilość na ulicach się zwiększa i sprawa z samochodami jest nam wszystkim dobrze znana. Nie musimy mieć prawa jazdy, aby wiedzieć z czym się wiąże samochód.
Coraz to nowsze modele, świetna linia samochodowa, pozwalają nam zachwycać się kolejnymi pomysłami projektantów samochodów.

Jednak jakiś czas temu, przez zupełny przypadek, na ulicy udało nam się zobaczyć samochód Twizy.
 
Renult Twizy jest już a ryku od pewnego czasu, ale nie zdobył takiej popularności jak inne modele.
 
Może dlatego, że jest 1 osobowy,  może dlatego że elektryczny, a może dlatego, że ludzie nadal ciągle boją się wyróżniać i wolą kupić zachowawczy, wszystkim znany krój samochodu w kolorach – białym, srebrnym metalik lub czarnym, jakby życie było tylko biało – czarne.
 
Twizy Nas zachwycił. Jest to bowiem samochód, który tak jak motocykle zmieści się w każde miejsce, z łatwością ominie korki, znajdzie miejsce do zaparkowania, a przede wszystkim jest idealny do samodzielnych podróży.
 
Idealny dla singli w każdym wieku. I mimo, że nie mieliśmy okazji pojeździć nim, a nawet do niego wsiąść, to jest na tyle interesujący, że warto zwrócić na niego uwagę.
Jest to również idealne rozwiązanie dla młodych kierowców czy studentów. Małe koszty eksploatacyjne i możliwość dojazdu w każde miejsce, na pewno spodoba się wielu użytkownikom.
 

Zobaczcie sami.

Jakie Wy samochody lubicie?
Czy małe samochody robią na was wrażenie?

 

Źródło
Źródło
Źródło
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *