Stary browar – centrum handlowe jak miejskie ulice

Centrum handlowe jak miejska aglomeracja to wręcz niespotykane. W Polsce takich centrów handlowych praktycznie nie ma. Praktycznie, bo jedno z najlepszych centrów handlowych istnieje w Poznaniu – Stary Browar – to o nim dzisiaj mowa.

Wiele osób nawet jeżeli nie miała okazji w nim być to na pewno o Stary Browarze słyszała.
Warto się do niego udać nawet jeżeli nie planuje się zakupów. Warto, bo tak idealnie przemyślanego centrum handlowego nie spotyka się często. Wszystkie są budowane na bardzo podobnym układzie funkcjonalnym i są na tyle do siebie podobne, że gdyby nie były w różnych miastach, to miałoby się wrażenie, że chodzi się po tym samym, jednakowym budynku.
Stary Browar w Poznaniu to miejsce, w którym zarówno zewnątrz jak i wewnątrz możemy poczuć się jakbyśmy kroczyli ulicami miasta.
Dominacja cegły, stali, detale nawiązujące do historycznej architektury, a to wszystko połączone nowoczesnym stylem i współczesnym designem, do tego stonowana reklama marek, oświetlenia podkreślające styl wnętrz i ciepło jakie we wnętrzu możemy odczuć, wpływa na to, że chcemy przebywać w Starym Browarze jak najdłużej i z chęcią chcemy do nich wracać.
Dzisiaj prezentujemy kilka zdjęć z Naszej ostatniej wizyty w Poznaniu, a dokładniej z Centrum handlowego Stary Browar. Sami zobaczcie, że za dużo mówić nie trzeba, trzeba to zobaczyć, aby w pełni się zachwycić.
Zatem zachwycajmy się… bo nie szybko zobaczymy kolejne centrum handlowe na miarę istniejącego.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *