Biblioteka w nowoczesnym stylu

Biblioteka

 
 
Ostatnio poruszamy temat bibliotek. Dzieję się tak, gdyż podsumowujemy kilka ostatnich lat Naszego działania i życia i okazuje się, że książki są nieodłączną częścią Naszego życia. 
Z nich pozyskujemy wiedzę, je zabieramy w podróż, to z nimi zmagamy się w przeprowadzkach. bo najwięcej ważą. To one stają się prezentami na różne okazje i rocznice, to one stają się pamiątką po kimś czy umilają Nam wieczór.
 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czarnym Borze to kolejne warte uwagi miejsce, w którym książki odgrywają znaczącą rolę. Nowoczesna architektura zachęca do wejścia od samego początku. Biblioteki budowane w takiej formie i stylu powodują, że chce się przebywać w Nich długi i czytać książki na miejscu bez konieczności dźwigania ich do domu. Ponadto w takim miejscu świetnie się pracuje, można się skupić ze względu na istniejącą ciszę. Jasność, przejrzystość wnętrz, odrębne pomieszczenia do kontemplacji – wszystko to czego w bibliotekach potrzeba najbardziej.
Przemyślane rozmieszczenie książek i dostępność do nich pozwalają wypełnić bibliotekę nowymi egzemplarzami i korzystać z bogatego archiwum biblioteki.
 
A jakie Wy biblioteki wolicie i lubicie? Te postarzane czy współczesne? Te przesycone książkami czy te mające dużo przestrzeni?

źródło
źródło
źródło

 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *