minimalizm natury spójny z nowoczesnością

Wakacyjny czas już prawie za Nami. Oczywiście wakacje kończą się przede wszystkim dla dzieci i osób uczących się i nie każdy musi kończyć wakacje wraz z końcem sierpnia czy wraz z końcem września, aby powrócić do szkół. 
Dla nas wakacje trwają cały rok, oczywiście nie w kwestii wolnego czasu a podejścia do każdego wyjazdu. To od nas bowiem zależy czy nawet jednodniowy wyjazd potraktujemy jak mini wakacje, czy będziemy czekać miesiącami na upragniony wyjazd.
My czerpiemy przyjemność z każdego, nawet najmniejszego wyjazdu i dzielimy się tymi miejscami z Wami.

Dzisiaj prezentujemy bulwar nadmorski w Gdyni.
Kto nie miał okazji się nim przejść, lub być w Gdyni, to dzięki pracowni ma taką okazję.
Bulwar, mimo, że materiałowo nie jest najlepszej nowości, jest na tyle trwały i nowocześnie zaaranżowany, aby zarówno utrzymać wpływy morskich fal działające na bulwar, stworzyć promenadę do spacerowania, biegania, jeżdżenia na rolkach czy rowerze, a nawet do wypoczynku , opalania się czy relaksu na kawie.
Nowoczesne bryły budynków, ciekawe graffiti na murze (szkoda nie na całym odcinku bulwaru), nowoczesne rzeźby, ciekawe, charakterystyczne zadaszenie na odcinku bulwaru przypominające letnie parasole, a do tego urozmaicenie meblami w letnim stylu, uświetniają betonowy, wieloletni bulwar i powodują, że odczuwa się go jako nowo powstały obiekt, ale niekiedy stylizowany na stary. 
Dzięki temu widzimy na bulwarze zależność łączenia nowego ze starym, o czym już od lat mówimy na stronie i zachęcamy do nie wyrzucania i nie niszczenia czegoś co już jest na rzecz całkowitej rozbiórki pod nowe obiekty.
Umiejętność tworzenia to połączenie tego co było z tym co wchodzi na rynek, a dostrzeżenie atutów dawnych rozwiązań pozwala także docenić kunszt pracy osób, które je tworzyły i nad nimi pracowały.
Zatem kto nie miał jeszcze okazji przejść się Gdyńskim bulwarem to serdecznie zachęcamy. Bardzo łatwo jest tam trafić i z przyjemnością obserwować zachody i wschody słońca bez konieczności zabierania ze sobą ręczników plażowych.
W mieście nad morzem można nie tylko się zrelaksować, ale również nie nudzić. Polecamy.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *