Każdy może się poczuć jak gwiazda filmowa

Gdyńskie Centrum Filmowe to miejscem, w którym każdy może poczuć się jak gwiazda filmowa.
Dzieje się tak, ze względu na bardzo ciekawie zaaranżowane otoczenie, które świetnie komponuje się z nietypową i bardzo interesującą bryłą budynku.
Mamy możliwość przejścia kładką nad wodą na której poczujemy się jak na wybiegu, stanąć pod spadzistą, podwieszoną częścią i poczuć się jakby świat był skierowany w Naszą stronę, a na koniec stanąć na czerwonym dywanie i poczuć się jakbyśmy odbierali statuetkę Oskara.
Takie rozwiązania lubimy pokazywać na łamach Pracowni  Nowoczesności, przede wszystkim dlatego, że są inne, warte zapamiętania i mimo, że nie krzyczą przesytem, są na tyle interesujące, że bardzo łatwo jest je skojarzyć z danym miastem, miejscem, czy funkcją jaką spełniają.
Bryła budynku Gdyńskiego Centrum Filmowego to typowe nowoczesne rozwiązanie. Zachęcamy jednak spojrzeć za okno, na jednym ze zdjęć i dojrzeć sztalugi – charakterystycznie ustawione po skosie budynku. Tak interesująca prezentacja prac nie tyle od wewnątrz, co także z zewnątrz, jeszcze bardziej zachęca do zaglądnięcia do środka.
My niestety nie mieliśmy okazji, ze względu na małą ilość czasu, ale dzisiaj prezentujemy budynek z zewnątrz, a kiedyś powrócimy do Gdyni, aby skorzystać z uroków wnętrza i również pokazać je Wam na łamach Pracowni.
Zatem miłego oglądania.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *