szklany kościół – ślub na miarę nowoczesności

szklany kościół

Źródło

Okres letni to idealny czas na śluby. Wybór miejsca na ślub to nie lada wyzwanie. Niektórzy bardziej skupiają się na miejscu na wesele i tym jak ono będzie wyglądać i ilu gości przyjmie, ale Naszym zdaniem, bardziej kluczowym miejscem jest wybór miejsca złożenia sobie ślubnej przysięgi.

Wybór i udekorowanie kościoła, który będzie prezentował się nowocześnie i imponująco to trudny i bardzo ograniczony wybór. Nie każdy kościół zezwala na swoją dekoracje, nie każdemu można nadać określonego stylu w ten wyjątkowy dla Nas dzień.
 
Z tego względu, dzisiaj przedstawiamy Kaplicę Wayfarera w Kanadzie.  Nie potrzeba jej żadnych zdobień, bo sama szklana konstrukcja powoduje, że jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.
 
Wpadające światło do wnętrza kaplicy wygląda inaczej o każdej porze dnia. Ślub w takim miejscu to współczesne i nowoczesne podejście do życia. Kaplica powstała wiele lat temu, więc już wówczas charakteryzowała się innowacyjnym podejściem do architektury. Obecnie, kiedy drzewa wokół niej podrosły, spowodowały, że miejsce stało się unikatową enklawą, w której pary chętnie zawierają sakrament małżeństwa.
 
Czy w takim miejscu można czuć się wyjątkowo? Na pewno tak. 
Nam bardzo przypadła do gustu, bo jesteśmy fanami ślubów na powietrzu, a prezentowana kaplica jest po części namiastką ślubu w plenerze. Szkoda, że nie ma takiej w Polsce, prawda? 

 

 
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *