Ruff Well Water – tak powinny wyglądać ośrodki wypoczynkowe

ruff well

Źródło
Kiedy wyjeżdżamy do ośrodka wypoczynkowego chcemy przede wszystkim wypocząć. 
Niektóre ośrodki wypoczynkowe są jednak na tyle skromnie zaaranżowane, że wypoczynek raczej  odnosi się jedynie do noclegu i z pełnym tego słowa znaczeniem – wypoczynek – nie mają w sobie na tyle dużo atrakcji by zainteresować wypoczynkiem we własnym budynku.
 

Ruff Well Water to ośrodek wypoczynkowy i Spa w Chinach. Wyszukana architektura, stonowane barwy, ciekawe kształty, imponujące, niebanalne otoczenie, w którym czujemy się naprawdę zrelaksowani to propozycja na SPA w pełnym tego słowa znaczeniu.
 
Miejsce położenia tego nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego znajduje się w górach, bogatych w wody geotermalne, co czyni je jeszcze bardziej interesującym – mglista poświata, widoki na góry i relaks w takim miejscu to prawdziwy wypoczynek.
 
Drewno, kamień i woda, które dominują w tym założeniu pozwalają poczuć jakbyśmy naprawdę przebywali w górskich obszarach i odnieśli się do natury, mimo, że architektura tylko podkreśliła ten punkt na świecie.

Warte zobaczenia miejsce, warte wypoczynku i inspirowania się Nim, jeżeli planujemy zbudować własny środek wypoczynkowy i SPA.

Zatem kto chętny na wybudowanie takiego miejsca w Polsce?
Źródło
Źródło
 
Źródło
Źródło
 
Źródło
Źródło
Źródło

 

 
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *