kamień i drewno w ogrodzie jako przykład nowoczesnej loggie w ogrodzie

Morgan-Stanley-garden-RHS-Chelsea-2017-kamień i drewno

Źródło
Co roczna impreza Chelsea Flower Show w Londynie przedstawia założenia najlepszych architektów krajobrazu w Europie. Ich pomysły i założenia przyciągają ogrom ludzi z wielu krajów i stają się co roku założeniami, które kształtują przyszłe ogrodowe style.
Często pokazywane są założenia, które w Naszym spojrzeniu są nowoczesnymi, ale opartymi na naturalnych materiałach założeniami – jak kamień i drewno – które to właśnie na tak prestiżowym dla branży wydarzeniu nabierają współczesnego stylu, kontekstu i nowych funkcji.
 
Wielokrotnie, na łamach strony, opisywaliśmy i pokazywaliśmy rozwiązania oparte na tych materiałach. Rozwiązania, które w swojej klasie były rozwiązaniami nie szablonowymi i nieprzeciętnymi. 
Dzisiaj również chcemy zobrazować aranżacje z tegorocznej edycji Chelsea Flower Show, która proponuje patio wykonane z kamienia i drewna, w nowoczesnej formie i charakterze.
 
Współczesne założenia własnie tak powinny wyglądać. Niestety w Polsce mało inwestorów jest otwartych na tak odważne rozwiązania i pozostaje przy decyzji realizacji bardziej znanych w formie rozwiązań – gotowych altan, gotowych patio lub form wizualnie znanych.
 
Czy jednak patio – jedyne w swoim rodzaju nie jest bardziej interesujące? Oto przykład, że tak.
Źródło
Źródło
Źródło
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. Wow, ale piękne kwiaty! Niedawno zasadziłam róże wokół ogrodzenia i już nie mogę się doczekać jak zaczną kwitnąć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *