drony – nowoczesne spojrzenie na świat

drony

Źródło

Drony to jedne z tych urządzeń, które przybliżają Nas do poznania świata, w pełnym tego słowa znaczeniu. Poznawania go z góry, a tym sposobem poczucia się jak ptak. Jakbyśmy latali nie odrywając się od ziemie.

Pomysł na drony to najlepsze rozwiązanie od lat, które łączy technologie i latanie w jednym a jednocześnie jest dostępne dla wszystkich, a raczej dla większości. Każdy może je nabyć i użytkować w swoim, niewielkim zakresie. Jednak przy kręceniu filmów na większą skalę potrzeba już kursu oraz uprawnień. Jest to spowodowane użytkowaniem przestrzeni powietrznych i zachowania ostrożności, aby żadne z urządzeń nie spowodowało szkód na większą skalę.
 
Temat dronów jest już większości znany, więc samego tematu dronów nie będziemy poruszać. Dzisiaj poruszymy wchodzące dopiero na rynek mini drony do telefonów komórkowych. Nawet się nie obejrzymy a już każdy będzie nosił na ręku własnego drona, który będzie latał przy Nas jak mini ważka, filmował i fotografował każdy dzień naszego życia.
 
Dron jak zegarek, a raczej jak bransoletka czy opaska na rękę to dopiero ciekawe przyszłościowe założenie. Jak pająk oplata naszą dłoń, może filmować wszystko z pozycji nadgarstka, a następnie wzbić się do przestworzy by nagrać Nas i otoczenie z góry.
 
Już teraz bardzo kibicujemy pomysłodawcom i nie możemy doczekać się takiego gadżetu w realnej sprzedaży. Jest to gadżet przyszłości dzięki któremu będziemy mogli latać 🙂
Źródło
Źródło
 
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *