Hotel ParkRoyal w Singapurze – nowoczesna forma godna podziwu

Źródło
Jak to fani nowoczesności na portalu możecie zobaczyć rozwiązania warte uwagi i inspirujące do rozwiązań z rozmachem. 
Dzisiaj prezentujemy hotel, który powinien być inspiracją zarówno dla projektantów jak i dla inwestorów, którzy inwestują swoje pieniądze w nowe założenia. 

Źródło
Drodzy inwestorzy – warto pamiętać, że im oryginalniejszy i odważniejszy pomysł, tym szybciej zwrócą Wam się fundusze, które zainwestujecie. Kiedy świetna architektura stanie się znana nie tylko na rynku lokalnym ale i światowym, wasz wysiłek, nazwisko oraz otwartość na wizję projektową będzie docenione stokrotnie bardziej, niż jeżeli zainwestujecie w budynek w biurowej, znanej wszystkim formie bez polotu. Pamiętajcie o tym za każdym razem jak budujecie coś nowego, aby w Polsce mógł powstać budynek na miarę Hotelu Park Royal w Singapurze. Wówczas to my, będący tu na miejscu, będziemy mogli korzystać z takich rozwiązań wielokrotnie, a nie przez kilka godzin wyjeżdżając do innego Państwa. Jednocześnie to do Nas będą chętni przyjeżdżać ludzie z zagranicy co wiąże się z kolejnymi zyskami.
Ale dzisiaj nie o zyskach, taki temat kiedyś jeszcze na portalu się znajdzie. 
Dzisiaj o samym hotelu.
Hotelu, który fascynuje swoją formą z zewnątrz i wygląda jak wizualizacja (mimo, że istnieje naprawdę), oraz fascynuje rozwiązaniami wewnątrz – co zapiera dech po samym wejściu. Jest to przykład rozwiązania hotelowego, które jest w stanie przyciągnąć do siebie nie tylko wypoczywających, ale także przyjezdnych, mieszkańców i tym samym nie być tylko zamkniętą formą dla osób spoza miasta.
Hotele i biurowce, które łączą w sobie architekturę krajobrazu z architekturą i architekturą wnętrz to najlepsze rozwiązania światowe. Wszyscy bowiem jesteśmy otoczeni naturą, każdy z Nas żyje w określonym wnętrzu, które znajduje się w określonej architekturze. Oddzielanie tych wartości od siebie to jak zamknięcie w betonowych ścianach bez okien, aby uciec od tego skąd się wszystko wzięło – wszystko powstało z natury.
Zatem kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć Park Royal to zachęcamy do oglądania poniżej, bo sama forma mówi wszystko i nawet nie trzeba jej tłumaczyć.
Źrodło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źrodło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *