nowoczesne pomysły na prezent

Zbliżają się okazje do kolejnego robienia prezentów – Dzień Matki, nadchodzący Dzień Dziecka, komunie, śluby.

Prezenty jednak można – a nawet przede wszystkim trzeba – robić  także bez okazji oraz w święta niestandardowe. Każdy prezent, nawet ten najmniejszy, przyczynia się do pojawienia się uśmiechu na czyjejś twarzy. Uśmiechu szczerego i z zaskoczenia.

Święta niestandardowe odbywają się praktycznie codziennie, ale nie każdy o tym wie. Na przykład 19 maja jest Dzień Mycia Samochodów i Dzień Dobrych Uczynków, 23 maja Światowy Dzień Żółwia, 2 czerwca Dzień Krawata, czy 13 czerwca Światowy Dzień Wellness. To są tylko pojedyncze z Nich, bo każdego dnia wypada jedno.
Jakie prezenty można zaliczyć dla ludzi nowoczesnych lub z nowoczesnym podejściem?
Przede wszystkim te, które potrafią zaskakiwać.
Obecnie jest mnóstwo pomysłowych ludzi, którzy tworzą marki i firmy godne polecenia. Przede wszystkim dlatego, że są inne – niestandardowe, z innowacyjnymi pomysłami, przekazem, a także podejściem. Nie wszyscy je znają, bo są przede wszystkim dla ludzi z otwartością na świat i otwartością na poznawanie nowych rozwiązań. Nie są dostępne w masowych ilościach i lokalnych sklepach i stąd też są wyjątkowe same w sobie.
Oto lista zaskakujących pomysłów na prezent, z których każdy powinien skorzystać chociaż raz:
1) BIRTHDAY BOX – http://bdaybox.co/pl/ – genialna przesyłka z niespodziankami. To co kobiety lubią najbardziej. Wyszukane, ekskluzywne, zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

2) POCZTA BALONOWA – http://www.poczta-balonowa.pl/ – kto nie lubi balonów? Chyba lubi je każdy, tylko nie każdy się do tego przyzna, a paczka niespodzianka, w której ktoś otwiera pudełko a z niego wyskakuje balon – to dopiero wesołe zaskoczenie i prezent.
3) CHOCOLISSIMO – http://chocolissimo.pl/ – najlepsze czekoladki na prezent. Prezent imienny robi ogromne wrażenie, pięknie pakowane i pyszne docierają do Naszego domu.
4) WYJĄTKOWY PREZENT – https://www.wyjatkowyprezent.pl/ – świetny pomysł dla zrobienia niespodzianki marzeń. Na stronie każdy znajdzie ciekawe rozwiązania ekstremalne, relaksacyjne, romantyczne a nawet niestandardowe. Każdy znajdzie prezent dla najbliższych, który spełni jej/jego marzenia.
5) KWIATY W PUDEŁKU – RED ROSES COMPANY – http://redrosescompany.pl/ – kiedy dostaje się takie kwiaty w przesyłce, to naprawdę może zaskoczyć. Nie dość, że zaskoczeniem jest sam prezent, a co dopiero kwiaty.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *