Muzyka warta designu

głośniki fresh and rebel
Źródło

W obecnych czasach muzyka odgrywa decydująca rolę. Towarzyszy Nam na co dzień zarówno w radiu, telewizji, internecie, telefonie, gadżetach, samochodzie a nawet na ulicy.

Muzyka pomaga Nas zmobilizować, pozwala wrócić w jednej sekundzie do wspomnień z Nimi związanych, pozwala się zatracić w przemyśleniach, a nawet podtrzymywać w trudnych przeżyciach. Jest odpowiedzią, motywacją, a także przekazem wyrazu, którego często nie możemy przekazać słowami.
Kiedy muzyka otacza Nas wszędzie, warto, aby docierała i otaczała Nas naturalnie.
Nowoczesne gadżety i akcesoria pozwalają Nam na większą swobodę dźwięków i idealne dopasowanie do otoczenia.
Źródło
Źródło
Ostatnio zachwyciły Nas serie głośników firmy Fresh 'n Rebel – głośniki RockBox Brick, które zobaczyć można TUTAJ. Ich nowoczesny wyraz, styl, prostota, elegancja i możliwość dopasowania do każdego wnętrza, otoczenia, a także stylu życia pozwalają się nimi zachwycić.
Głośniki z serii Fresh 'n Rebel to jeden z tych przykładów jak projektować nowoczesne akcesoria, które charakteryzują się harmonią i których nie trzeba się wstydzić, a wręcz przeciwnie – warto je podkreślać.
Źródło
Każda osoba chcąca wyróżniać się nowoczesnością i pomysłowością będzie zachwycona takim oto gadżetem z serii Fresh 'n Rebel, a więcej produktów tej marki można zobaczyć na stronie firmowej – http://www.freshnrebel.com/pl/

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *