nowoczesne ogrodzenie ze słupków

Kiedy projektujemy, staramy się pokazać różnorodność rozwiązań i możliwości aranżacyjnych danej przestrzeni. Nie jesteśmy firmą, która lubi powtarzalność ani taką która z radością wykonuje 'to co ma sąsiad obok'. Klasyczne rozwiązania pozostawiamy innym, a my zajmujemy się aranżacjami jedynymi w swoim rodzaju – dostosowanymi do budynku, miejsca, otoczenia, gustów inwestorów i możliwości budżetowych jakie zostaną przeznaczone na realizacje.
Dzisiaj prezentujemy ogrodzenie nowoczesne ze słupków, które mieliśmy okazje projektować kilkakrotnie. Słupki ogrodzeniowe mogą być jednakowej bądź różnej wysokości, tworzyć fale w pionie i poziomie. Za pomocą różnego ustawienia słupków – w linii prostej, krętej, czy zygzakiem możemy wydobyć z ogrodzenia wszystkie atuty.

Takie ogrodzenie nadaje się do ogrodów nowoczesnych, minimalistycznych, śródziemnomorskich, a także glamour czy prowansalskich. Dopasowanie zależy przede wszystkim od kolorystyki słupków oraz linii ułożenia. 
Szukasz ciekawego ogrodzenia to zaryzykuj i zrealizuj? Nie wiele potrzeba. A jeżeli potrzebujesz projekt, zapraszamy do współpracy. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

Może zainteresuje cię jeszcze to:

6 komentarzy

  1. Uwielbiam takie nowoczesne ogrodzenia. Właśnie jestem na etapie budowania podobnego na swojej działce. Zależało mi tylko na drobnych dekoracjach, więc wykorzystałem zaślepki na słupki ogrodzeniowe o ciekawym kształcie daszku. Wydaje mi się, że w ten sposób nadaje ogrodzeniu niestandardowego wyglądu 🙂

  2. Czy ten główny słupek to profil aluminiowy kwadratowy? Mąż coś mówił, że można je wykorzystać podczas robienia właśnie takich nowoczesnych ogrodzeń.

    1. Tak, dokładnie. Można wykonać ogrodzenie z kwadratowych profili – i najczęściej się takie stosuje, ze względu na dostępność. Można także wykonać z profili okrągłych. Jedne i drugie trzeba także wtedy uwzględnić w bramie i furtce. Jak w przypadku furtki – okrągły profil nie będzie problemem, tak w przypadku bramy profile okrągłe są już trudniejsze do zrealizowania. Dlatego też profile kwadratowe lepiej wyglądają i współgrają z pozostałymi elementami. Pozdrawiamy

  3. Ogrodzenie powinno być solidnie wykonane, a powierzchnia pod ogrodzenie dobrze przygotowane do jego osadzenia. Oprócz kwestii bezpieczeństwa, ogrodzenie sprawia, że dom wygląda ładniej. Fajnie jeśli ogrodzenie współgra stylistycznie z kostką na podjeździe, a także ze stylem architektonicznym domu.

  4. Mnie się zawsze podobały ogrodzenia betonowe. Kojarzyły mi się z solidnością i monumentalnością. Mamy białe ogrodzenie Long z firmy Kost-Bet i mogę w 100% stwierdzić, że to był dobry wybór. Ciemne kolory moim zdaniem są przytłaczające, a te białe płyty wyglądają świetnie. Dodają uroku całemu otoczeniu naszego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *