fascynujący hotel – kolejna inspiracja do nietypowego projektowania

Hotel za granicą - gdzie i jaki

Kolejnym wartym pokazania hotelem, który również Nas zachwycił w jednym z odcinków programu „Hotele marzeń” jest hotel Six Senses Con Dao w Wietnamie. Obszerny odcinek ze szczegółami polecamy zobaczyć w programie, a my pokażemy na blogu kilka ujęć, które mają zainspirować do projektowania zawsze z rozmachem i z funkcją jaką dana przestrzeń ma pełnić. Kiedy mamy piękne widoki czemu się na nie zamykamy w obawie, że ktoś Nas zobaczy? Otoczenie ma być widoczne, jeżeli jest interesujące. Jeżeli chcemy, by Nas nikt nie widział – nic nie róbmy, nic nie osiągajmy, bądźmy nikim, i nie wybierajmy dużych okien skoro będziemy musieli się zasłaniać. 
 
Źródło
Ten hotel jest naprawdę wart wypoczynku. Kiedyś musimy się tam wybrać, bo nie tylko uwielbiamy tworzyć luksusowe miejsca, co przede wszystkim w nich bywać i żyć 🙂 
 
I takie małe pytanie do przemyślenia dotyczące tego hotelu. Czy, żeby stworzyć luksusowe miejsce trzeba eliminować naturalne materiały i wprowadzać tylko innowacyjne elementy? Jak widać nie. Jest to ogromny atut tego miejsca, że ma tak naturalny charakter i spójnie łączy się z sąsiadującym krajobrazem.
 
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *