Tree House w Bangkok – nietypowy hotel połączony z krajobrazem

Hotel w Bangkoku - Tree House

Niedawno, przez przypadek natrafiliśmy na program „Hotele marzeń', który prowadzony jest przez Annę Dereszowską. Zafascynowały Nas z tego programu dwa pokazywane hotele i koniecznie podzielimy się swoimi spostrzeżeniami na blogu. 
Mianowicie są to jedyne w swoim rodzaju miejsca dla turystów, które tak wyjątkowo powiązane są z architekturą krajobrazu. W Polsce nigdy nie będziemy mieć okazji korzystać z takich przestrzeni. Nie będziemy mieć okazji nie dlatego, że mamy zróżnicowane pory roku,  tylko dlatego, że tak rzadko docenia się innowacyjne rozwiązania, dłuższe w wykonaniu, ale przynoszące prestiż i niezapomniane chwile nie tylko miastu w którym są, ale także ludziom mogącym z nich skorzystać.
 
Źródło

Dzisiaj prezentujemy hotel w Bangkoku (dokładną relację warto obejrzeć w programie). Hotel nazywa się Tree House i jest to wyjątkowo trafiona nazwa.
 
Osobiście wszystko byśmy dali, aby w Polsce spotkać inwestorów otwartych na takie rozwiązania. Mamy nadzieję, że będziemy mieć taką okazję 🙂 Im trudniejszy temat, tym dla Nas lepiej 🙂 Przynajmniej zaangażowanie i kreatywność możemy wydobyć w pełni.
 
Opisywać hotelu nie będziemy, zdjęcia powinny powiedzieć wszystko,  jak nie wszystko to przynajmniej większość. Resztę opowiada Anna Dereszowska w programie.
 
Źródło

 

 
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
Źródło
 
 
Źródło

 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *