projekt zagospodarowania terenu przy bloku wielorodzinnym

Czy można zagospodarować przestrzeń pomiędzy blokami i budynkami wielorodzinnymi, aby mieszkańcy mieli miejsce do wypoczynku, pielęgnacja tych przestrzeni nie była problematyczna a koszty wykonania kolosalne?
Jak najbardziej. 
Wszystko zależy od budżetu i użytych materiałów. 
Dodatkowo, kiedy mieszkańcy zaangażują się w realizacje takiego miejsca będą czuć, że jest to ich dzieło i dbanie o miejsce nie będzie dla nikogo żadnym problemem.

Dzisiaj przedstawiamy aranżacje bardzo prostą w wykonaniu, mało problematyczną, szybką do realizacji, a także elegancką i ujednoliconą roślinnie, co nie powoduje wrażenia chaosu czy nieładu.
Nawierzchnie kamienne sypkie lub zażywicowane obramowane niewidocznym obrzeżem typu ekobord lub ładną aluminiową listwą, a do tego najprostsze płyty chodnikowe i ławki w jednym stylu, to wystarczające elementy, aby stworzyć aranżacje publicznej przestrzeni, z której korzystać będą tylko najbliżsi mieszkańcy. 
Etapy przygotowania wniosków i projektów pod zielone podwórka się rozpoczął, ale dotyczy przede wszystkim Szczecina.
Co zatem zrobić kiedy wspólnota nie może wziąć w niej udziału? Uzbierać budżet i odezwać się do Nas. Wspólnymi siłami zmienimy teren na lepsze 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *