modernizacja nasadzeń przy budynkach wielorodzinnych, biurowcach – projekt zagospodarowania Warszawa

Na terenach publicznych rabaty i skwery po kilku latach się przerzedzają, stają się bardziej monotonne lub wyróżniają się tylko jednogatunkowymi okazami, co nie wpływa na ich odbiór i wizerunek. Warto, aby co pewien czas obserwować miejskie i osiedlowe tereny w celu ich modernizacji, odświeżenia i niewielkim kosztem podniesieni atrakcyjności otoczenia.

Często w Polsce na obiekty publiczne stosuje się rośliny mało wymagające, zimozielone, które o każdej porze roku wyglądają tak samo. Aby dodać im lekkości i atrakcyjności (szczególnie w okresie wiosenno – jesiennym) warto zastosować w ich sąsiedztwie trawy ozdobne i dekoracyjne byliny. W okresie zimowym może nie będą zachwycać, ale od tego będą rośliny zimozielone. Za to w pełni sezonu, przez długi, długi czas będą cieszyć oczy, wyglądać bujnie, atrakcyjnie i uświetnia przestrzeń.
Dzisiaj jeden z projektów Pracowni. Modernizacja otoczenia na terenie publicznym wokół budynków wielorodzinnych wspólnoty w Warszawie.
Kilka zdjęć z naniesionymi zmianami poniżej.
Jeżeli i Twoje otoczenie czy osiedle jest smutne i potrzebuje nowoczesnego podejścia czy świeżego spojrzenia, napiszcie do Nas wysyłając kilka zdjęć. Wycenimy prace, wykonamy projekt, podliczymy ile roślin będzie potrzebne do nasadzeń i odmienimy Waszą wspólnotę, otoczenie biurowca czy hotelu.
Mogą to być zmiany spektakularne lub jedynie delikatne, ale na pewno zmieniające wizerunek całości.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *