wielkimi krokami do… Nowego Roku 2017

NARESZCIE! (PRZED) OSTATNI DZIEŃ 2016 ROKU! 😀
Może akurat dla Was ten rok był idealny, taki o którym zawsze marzyliście, więc życzymy aby dobra passa trwała.
Dla Nas ten rok był … nie nazwiemy tego – OKROPNYM – a raczej patrząc wstecz –ODKRYWAJĄCYM (wiele dotychczasowych niejasności), ZAKAŃCZAJĄCYM (wiele życiowych etapów), PRZEŁOMOWYM (bo przestały mieć dla Nas znaczenie wcześniejsze sprawy, które Nas dotykały, martwiły, znajomości, które wnosiły negatywne rzeczy do Naszego życia i nie pozwalały Nam żyć według własnych zasad).
W tym roku wiele rzeczy Nas cieszyło, odczuliśmy sens słowa RADOŚĆ i SZCZĘŚCIE, których w ostatnich latach nie było praktycznie wcale.

Zmieniliśmy otoczenie, wcześniejszych kontrahentów, odeszliśmy od ludzi interesownych, stronniczych, opiniujących, dla których Nasze zdanie i dobro nigdy nie miało znaczenia, dla których Nasz czas, życie, pasje, marzenia czy wartości zawsze były niczym. Do których to My stale musieliśmy się dostosowywać, a oni nie próbowali dostosować się do Nas. Od ludzi, którzy nie pamiętali o ważnych dla Nas dniach, nie byli w ważnych momentach, chociaż sami od Nas tego oczekiwali.

Wielu z Was często myśli, że aby być akceptowanym musi się znosić wiele rzeczy – NIE MUSI. Życie prędzej czy później postawi na Waszej drodze osoby, przy których nie będziecie musieli znosić upokorzeń czy braku szacunku, którzy w pełni Was zrozumieją i zaakceptują Wasze zarówno silne jak i słabe strony.
I dopiero teraz, ostatniego dnia tego trudnego, okropnego roku, z ręką na sercu możemy zacytować często wypowiadane przez każdego zdanie – WRESZCIE CZUJE, ŻE ŻYJE! 😀 
Zamykając wszystkie dotychczasowe etapy, wreszcie nie musimy nikomu tłumaczyć się z Naszego życia (tym bardziej, że każdy wymyślał o Nim swoją historię, która wyjątkowo mijała się z prawdą 😀 ). 
Tym, którzy w Nim byli możemy powiedzieć jedno – Dziękujemy. Dzięki Wam ukształtowaliśmy swoje życiowe kierunki, zrozumieliśmy kogo chcemy mieć wokół, a kogo musimy unikać i nie chcemy aby tworzyli Nasz świat, kim chcemy być a kim wręcz nigdy nie chcemy się stać. Przeciwnikom i wrogom dziękujemy, że wiele Naszych dróg poniszczyli, bo dzięki Nim widzimy, że nie było warto o to zabiegać i walczyć – zostawiamy wszystko dla Nich, Przyjaciołom, że pomogli Nam poznać smaki życia – zarówno te radosne jak i bolesne. Wszystkim pozostałym, od których to My odeszliśmy, dziękujemy że pokazali Nam w trakcie znajomości jak mało dla Nich znaczyliśmy, abyśmy nie musieli tracić więcej czasu na relacje, które dla Nas nie miały przyszłości, które Nam do życia niczego nie wnosiły – jedynie poza plotkami.
Poznaliśmy nowych ludzi, którzy od razu przyjęli Nas z otwartymi ramionami, ludzi dzięki którym poznaliśmy i wytyczyliśmy własne cele życiowe, zrozumieliśmy od czego wszystko się zaczęło, jakie znaki od nieba i ziemi pojawiały się na Naszej dotychczasowej drodze, ludzi z nietypowymi pasjami, ambicjami jak Nasze, ludzi dzięki którym wydłużyła się lista Naszych marzeń. Dzięki Nim dostrzegliśmy na nowo swoją wartość, efekty dotychczasowych wysiłków, ludzi którzy obdarzyli Nas szacunkiem, wsparciem, dobrym słowem, uśmiechem. To Wy otworzyliście Nam oczy na wiele spraw. Teraz pewnym krokiem wkraczamy w 2017 rok! Dziękujemy, że mogliśmy Was poznać. 
2017 WITAMY !!! 😀

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *