naturalnie udekoruj dom na święta

Do Świąt pozostało 12 dni. Każdy z Nas czeka na świąteczne przygotowania. 
Jak te przygotowania wyglądają u Ciebie?
Czekasz na udekorowanie domu, mieszkania do ostatniej chwili, ostatniego tygodnia czy już od dawna masz udekorowany dom?
Dzisiaj trochę o udekorowaniu mieszkania naturalnymi barwami lub w taki sposób jakim inspiruje Nas  natura. Natura bowiem daje wiele inspiracji – kolorem, formą, materiałem. Szron, zimno, śnieg, pozwala Nam przenosić takie aranżacje do wnętrz.


Jeżeli jesteś na etapie budowania swojego życia, przestrzeni, nie masz jeszcze sprecyzowanego stylu domu i nie chcesz wydać majątku na nowe bombki, łańcuchy czy dekoracje, to znajdź sposób na odmienienie wnętrza z naturalnych produktów, pomysłów.

Zrób własne cotton balls z bandaża lub ażurowe kule ze sznurka. Możesz zostawić je w naturalnych barwach lub dodać kolor, który będzie pasował do świątecznej atmosfery.

Stwórz na choince dekoracje z liści pokrytych srebrną farbą lub sztucznym śniegiem bądź dekoracyjne sześciany z kawałków drewna czy starych klocków swoich dzieci i stwórz z nich nowoczesną choinkę albo kwadratowe bombki. Oklej pudełka po butach dekoracyjnym papierem i stwórz z nich osłonki na doniczki Gwiazdy Betlejemskiej lub też wykorzystaj do zapakowania prezentów.

Na stole połóż podkładki ze świąteczną grafiką lub pomaluj gadżety czy meble na inny kolor i zmieniaj ich wygląd na każde święta.
Stwórz oryginalne święta w swoim otoczeniu. Nie podążaj ściśle za modą, bo za rok, za dwa wszystko znowu zaczniesz zmieniać. Stwórz coś swojego mniej trwałego, ale czego nie będzie szkoda wymienić w kolejnych latach. Swoimi pomysłami zaskoczysz swoich gości w Wigilijny wieczór i już sama dekoracja domu będzie dla nich niespodzianką w trakcie świątecznej atmosfery i niespodzianki związanej z prezentami.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *