A czy Ty czujesz mięte do swojej pracy?

Pracujesz w domu czy w biurze? Na zewnątrz czy w zamknięciu? Lekko czy ciężko? Z upartością czy z pokorą? Z łatwością czy z wysiłkiem? Twórczo czy odtwórczo?
Bez względu jak, czy czujesz miętę do tego co robisz? Czy czujesz miętę do miejsc, w których przebywasz, pracujesz, żyjesz?
Czujesz miętę do swojego otoczenia? Lubisz jak wygląda dobrze? Lubisz ludzi, którzy w Nich przebywają? Lubisz dekoracje, które je uświetniają?

Baner
Źródło

My czujemy miętę we wszystkim co daje Nam sens, co przynosi Nam zysk zarówno finansowy jak i satysfakcje i radość.

Ciężko przy tym pracujemy, ale wiemy że pracujemy dla siebie, że to co robimy i w jakim miejscu robimy musi wpływać na Nasze samopoczucie, bo chce się Nam wtedy jeszcze więcej. Więcej wysiłku, więcej pomysłów, więcej wartości, więcej marzeń do spełnienia, więcej celów życiowych, które odmienią Nasze życie do tego stopnia jak my chcemy je widzieć.
A Ty? Czy w Twojej pracy czy domu zwracasz uwagę na dekoracje i gadżety, które wprowadzają do Twojego umysłu mnóstwo nowych kreatywnych pomysłów, przy których z przyjemnością można się zrelaksować, albo które dodadzą Ci zastrzyku energii do działania?
Sentencje, parawany, zdjęcia, obrazy, to tylko jedne z elementów, które mogą odmienić Naszą motywację w trakcie pracy i poczuć mięte do wszystkiego co robimy.
Sentencje to dla Nas istotna sprawa – krótki przekaz – wartościowe słowa – zapamiętuje się na długo.
To Nas motywuje najbardziej. 
A jak Ty się odnosisz do obrazów i sentencji? Zwracasz uwagę co przekazują czy przechodzisz obok Nich obojętnie?

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *