stal – nowoczesna elegancja nie tylko do wnętrz

Ostatnio pasjonują Nas wyszukane materiały, a przede wszystkim ich obróbka. Stal jest bardzo plastycznym materiałem pod tym względem i można tworzyć w nim wiele kształtów wycięć, wzorów.

Wycięcia laserem w stali umożliwiają kompozycje indywidualne, i mimo tego, że każde indywidualne aranżacje są bardziej wymagające i droższe niż powtarzalne klasyczne rozwiązania, to warto przygotować coś w swojej aranżacji specjalnego. Jednym z takich rozwiązań może być zastosowanie stali z wyszukanym wycięciem.

Taka przykładowa aranżacja z użyciem stali znajduje się m.in. w galerii Stary Browar w Poznaniu.


Stal wygląda dobrze zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Na zewnątrz wymaga jedynie nieco innej obróbki, ze względu na konieczność uzyskania wytrzymałości na warunki atmosferyczne.
Nie znaczy to jednak, że ze stali nie da się zrobić ciekawych rozwiązań, a stal na zewnątrz kojarzy Nam się najczęściej z ogrodzeniami, bramami, czy słupami latarni ulicznych.
Stal ma w sobie tyle rozwiązań ile zamarzymy i mimo faktu, że warto znaleźć firmy i osoby do obróbki, które podejmą się takich wyzwań, to naprawdę warto to zrobić.

Ściana ze stali w budynku Stary Browar w Poznaniu robi imponujące wrażenie za każdym razem. Prosty wzór, proste rozwiązanie, a ma w sobie duo dynamizmu i lekkości.
Kto nie miał okazji do Poznania się wybrać i zwiedzić to wyjątkowe i na tą chwilę, najlepsze pod względem aranżacyjnym centrum handlowe w Polsce (któremu dorównują Złote tarasy w Warszawie i Manufaktura w Łodzi – polecamy zobaczyć), to pora nadrobić wszystkie zaległości.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *