deszczowo, zimno, zbliża się czas przedświąteczny – pora wprowadzić zieleń do wnętrz

Kiedy lato minęło, za oknem jesień w pełni, a w sklepach już widać przedświąteczne dekoracje, pora pomyśleć o wprowadzeniu ciekawych roślin do domu, lub przystroić otoczenie swojego biura ciekawym wyposażeniem.
We wnętrzu zawsze możemy nieco poszaleć. Zarówno wybierając rośliny, które są nietypowe, jak również tworząc aranżacje połączoną z zimnym wizerunkiem pór roku za oknem.
Kiedy lubimy inność i innowacyjność, mamy odwagę do aranżacji Naszej przestrzeni i chcemy aby wyróżniała się elegancją, stylem, i zachwycała Nas, gości czy przechodniów, to warto pomyśleć o aranżacji otoczenia własnie w okresie przedświątecznym.
Jakkolwiek bowiem nie udekorujemy wnętrza na zimę, jego aranżacja może zostać przedłużona na cały rok. Najważniejsze są składowe takiej aranżacji – ciekawe donice, wybór odpowiedniej rośliny do wnętrza i sposób ustawienia.
Jeżeli zmienimy aranżacje otoczenia już teraz i nadamy mu Świątecznego szyku, to będziemy mgli cieszyć się Nim przed świętami, w ich trakcie, po Nich, a później zmienić kompozycje i przedłużyć na okres wiosenno-letni.
Co zatem dobrze prezentuje się we wnętrzach i w otoczeniu domu przed Świętami?

Idealnie wyglądają bananowce czy figa w podświetlanej donicy w nowoczesnym kształcie, piękne drzewko truskawkowe lub Nasza ulubiona zimozielona laurowiśnia.
Nietypowe gatunki roślin w prostych, ale przykuwających wzrok donicach, wprowadzi tak nietypowy akcent, że będziemy chcieli go zachować jak najdłużej i cieszyć się jego widokiem nie tylko przez chwilę.
Tak przygotowana kompozycja to idealny sposób na aranżacje domu na Święta czy okres zimy. Nietypowe gatunki przypominają o lecie, a podświetlana donica świetnie komponuje się z innymi dekoracjami. Po okresie zimy donice możemy przenieść do ogrodu i w ten sposób wprowadzimy ciekawą dekoracje, która jednocześnie będzie tworzyć świetlaną poświatę, a wyszukane gatunki roślin, które wcześniej dekorowały pomieszczenie bez problemu poradzą sobie w upalne dni na zewnątrz.
Czy takie aranżacje dotyczą tylko przestrzeni prywatnych? 
Absolutnie nie. 
Kiedy posiadamy kawiarnie, restauracje, czy chcemy zmienić coś we wnętrzu Naszego biura – aby w zimowe dni nie było w nim monotonnie i szaro – warto pomyśleć czy nie odmienić go pięknymi drzewkami oliwnymi o stalowej barwie liści w nowoczesnych donicach. Będą wyróżniać się klasą, delikatnością i pomysłową aranżacją, wprowadzą śródziemnomorskiego charakteru zachowując przy tym chłodny wizerunek polskiej zimy.
Często zadajecie Nam pytania gdzie coś można zobaczyć czy dostać, a my jesteśmy z tym na bieżąco, więc chętnie Wam pomagamy.
Cieszy Nas to, bo opieramy się na wyszukanych i wartych pokazania rozwiązaniach, nowoczesnych i innowacyjnych, z których sami korzystamy, więc warto, abyście zaglądnęli tutaj i sami przekonali się co świetnie sprawdza się we wnętrzach i co możecie wybrać osobiście, kiedy nie ma Nas w pobliżu 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *