wąski balkon – co da się z niego wydobyć?

Masz wąski balkon i uważasz, że nic nie da się z niego wykrzesać?
Uważasz, że poza postawieniem jednego krzesła i stolika nie można go w żaden sposób zaaranżować?
masz wrażenie, że nawet najmniejsza doniczka zajmuje na Nim miejsce, wiszące doniczki ograniczają Twoje pole manewru, a przestrzeń tą najchętniej byś zabudował/ zabudowała, wybiła ścianę i powiększyła powierzchnie pokoju?
Jeżeli tak, to znaczy, że nie znasz możliwości aranżacyjnych takiej mini przestrzeni i potrzebujesz do tego Nas 😉

W poprzednim wpisie pokazywaliśmy już aranżacje balkonu ale charakteryzującego się pełnym oszkleniem balustrad. Możesz zobaczyć go TUTAJ.

Dzisiaj balkon zabudowany prawie ze wszystkich stron. Wąski, przysłonięty i… pełen możliwości! Tak tak, pełen możliwości. Zmieszczenie wielorakich funkcji na takiej przestrzeni to nie lada wyzwanie, ale efekty widoczne są od razu, a ich realizacja nie wymaga tak dużych nakładów finansowych jak przy dużych rozwiązaniach.
W obecnej aranżacji, występuje zarówno dużo funkcji jak i duża ilość zieleni – w postaci sztucznej trawy, ale wyglądem bardzo zbliżonej do naturalnej, jasne słoneczne barwy pozwalające wydłużyć zimę, a także pufy, szafka z wysuwanym stołem, czy ściana pomalowana farbą tablicową (aby można było rysować czy pisać, kiedy pracujemy na balkonie, bądź bawią się na nim dzieci).
Do tego trawy w donicach, czy regał na książki lub gazety sprawdzą się w każdej chwili i sytuacji.
Zatem jeżeli chcesz odmienić swój balkon, to zapraszamy do kontaktu. Niedługo także będzie konkurs z tym związany, więc śledź bloga na bieżąco, a może i Tobie uda się w Nim uczestniczyć.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *