architekt krajobrazu w zgodzie z wnętrzem – Tetris pozwala twórczo się wykazywać

Jakiś czas temu pracowaliśmy nad bardzo interesującym tematem – aranżacją wnętrza firmy Tetris.
Projekt był projektem konkursowym. 
Ale jak to zwykle bywa – konkursy pozwalają Nam się w pełni twórczo wykazać, co przy codziennych tematach jest często trudne bądź wręcz czasami niemożliwe do zrobienia, ze względu na wiele narzucanych przez inwestorów warunków czy określonego budżetu. Konkursy nie mają takich ograniczników. Dzięki temu, nawet jak robimy je na ostatnią chwilę, albo na drodze do wysyłki stają same przeszkody, utrudnienia i wręcz wszystko wypada z rąk, to zawsze kończymy ten temat i wysyłamy go w świat na czas. Tematy konkursowe bowiem, pozwalają Nam się wykazać twórczo, ale również pokazać światu, że w Naszych głowach kryje się taki ogrom pomysłów, które ciężko Nam okiełznać w codziennym tworzeniu i budowaniu nowych rzeczy. 
Nic Nas nie ogranicza poza Naszą wyobraźnią i pomysłowością, a jej nikt nie jest w stanie Nam zabrać czy jej dosięgnąć.
Wraz z Naszą bardzo zdolną tegoroczną praktykantką, pełną pozytywnej energii i równie twórczych pomysłów, ambitną a zarazem pełną otwartości w kwestii poznawania zawodu nawet w tych trudnych momentach 😉 – powstał szalony, ale warty uwagi projekt.
Komputery w trakcie pracy odmówiły posłuszeństwa, więc trzeba było szybko szukać alternatyw żeby chociaż w najmniejszym stopniu ukazać zrobiony projekt, drukarnie zrobiły wolne kiedy trzeba było drukować, i tylko poczta Nas nie zawiodła 😉 Ale kto jak kto – my nie poddajemy się nigdy – szczególnie kiedy coś zależy tylko od Nas i działamy do samego końca.
Poniżej pokazujemy Wam kilka widoków nietypowego biura, które charakteryzuje się lustrzanym kubikowym sufitem, zielonymi ścianami, biurami, w których przyjemnie jest popracować i masą odbić, designerskiego oświetlenia i twórczego otoczenia, w którym czujemy się jak w Tetrisie – każdy element pasuje do siebie, chociaż tak z pozoru na początku wydaje się, że nie. 

Szczegółów aranżacji nie będziemy do końca zdradzać (tym bardziej, że nie każde przesłanie widać gołym okiem), ale kto wie… może wykorzystamy je w innym założeniu 🙂
Mamy tylko nadzieję, że jak będziecie aranżować własne publiczne wnętrza, to równie mocno pojawi się w nich zieleń, a przewidywalne, minimalistyczne biura z białymi czy szarymi ścianami nie będą ostatecznością.
Zacznijcie myśleć o swoich biurowych przestrzeniach jak o miejscu pracy jak dom, bo w końcu wiele godzin w biurach spędzacie, więc czy nie lepiej aby było w nich przyjemnie i przytulnie, zjawiskowo i o każdej porze roku inaczej, z wieloma zaskakującymi odbiciami i ogromem roślin, a nie chłodno i z pełnym opanowaniem w minimalistycznym stylu i z wyposażeniem bez polotu?
Zacznijcie myśleć twórczo, a zobaczycie że inwestycja wyniesie Was tyle samo co klasyczne rozwiązanie i zwróci się z nawiązką dzięki swojej odmiennej, innowacyjnej aranżacji. 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *