Każdy teren, każda działka Nas zachwyca

Często zajmujemy się terenami, których realizacja jest długofalowa. Bywamy w miejscach niekiedy tak urokliwych i promieniujących swoją naturą, że aż żal przekształcać je na bardziej uporządkowaną przestrzeń. Charakteryzują się one bowiem naturalnymi łąkowymi gatunkami roślin, które kwitną masą różnorodnych barw, urokiem otoczenia, które wręcz z przyjemnością chce się podkreślić, zaaranżować.

Czasami zajmujemy się pracami ‘na szybko’ i nie wszystko możemy pokazać szanując również Waszą prywatność, to pozostają Nam wizyty w miejscach nietypowych, ciekawych, ujmujących, ukrytych, tajemniczych, wartych uwagi.

Dzisiaj, dla odmiany, ogrody i tereny zieleni, które widzimy w ich surowej formie, ale ukazane z Naszej perspektywy, zanim przejdziemy do projektowania czy realizacji,

Sami zobaczcie w jakich miejscach mamy okazję bywać na co dzień i co natura buduje sama. A my jesteśmy architektami, którzy dodają tym przestrzeniom wartości funkcjonalnych, architektonicznych, by móc przebywać w Nich na co dzień i delektować się tymi widokami.

Od czasu do czasu pokażemy Wam Nasze odwiedzane tereny, abyście zobaczyli że każda przestrzeń przed jej ostatecznym urządzeniem wygląda podobnie – albo jest całkowicie pusta, albo wręcz przeciwnie – charakteryzuje się bujną roślinnością.
Dlatego jeżeli wstydzicie się, że Wasz teren nie wygląda teraz imponująco, to pamiętajcie – motyle też się rodzą z poczwarki i muszą przejść określony okres czasu aby zachwycać imponującym wyglądem. Jeżeli teraz nie wygląda zachwycająco to znaczy, że dopiero się 'rodzi’ 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Jeden komentarz

  1. Przepiękna działeczka <3 Na mojej w miejscu takiej kłody postawiłam garaż metalowy w którym parkuję samochód jak jadę na dłużej niż jeden dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *