mały ogród o wielkich możliwościach

Dlaczego małe przestrzenie nie mogą być interesujące?
Dlaczego wielu właścicieli małych ogrodów czy terenów zieleni nie decyduje się na ich aranżacje pozostawiając na całej powierzchni tylko trawnik?
W większości przypadków nie jest to ani brak funduszy na realizację, ani argument braku czasu na pielęgnacje, ale głównie brak pomysłu na takie niewielkie rozwiązanie.
Trawnik, to wbrew pozorom nie takie łatwe zadanie w pielęgnacji i powtarzamy to wielokrotnie. Stale nad nim trzeba pracować, aby wyglądał dobrze. Rośliny rosną same i wymagają najczęściej jednorazowej wiosennej bądź jesiennej pielęgnacji, więc są idealnym elementem do aranżacji małego terenu.
Dzisiaj pokazujemy jeden z Naszych tegorocznych projektów na aranżację niewielkiego ogrodu, który dodatkowo jest częścią wizytową działki.
Sami zobaczcie jak wiele da się wydobyć pomysłów na małych przestrzeniach, ile funkcji, różnic terenowych, interesujących rozwiązań i ciekawych materiałów.

Lubimy małe przestrzenie – ogrody, tarasy, balkony – wymagają dużo inwencji twórczej, aby wydobyć z Nich coś wyjątkowego, ale czy nie lepiej wypoczywa się w tak interesującym miejscu niż na jednolitej powierzchni trawnika?

Miłego oglądania 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *