pomysł na imieniny… nie tylko Anny ;) – jedyny taki dzień w roku przeżyj nietypowo

26go lipca pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Pracowni Nowoczesności obchodziła imieniny.
Dlaczego to  jedyny taki dzień w roku?
Dlatego, że imieniny Anny w tak spektakularny sposób wypadają tylko 26 lipca. Inne wypadające w roku imieniny Anny są mało popularne, bardziej uzupełniające i obchodzone w znacznie mniejszym stopniu. Nawet same Anny nie wiedzą, że takowe dodatkowe dni imienin istnieją, bo każda Ania i Aneczka świętuje imieniny w lipcu.
Podobną sytuacje ze świętowaniem imienin ma kilka popularnych imion, dzięki czemu każdy z Nas pamięta o tych spektakularnych datach. Nie będziemy ich wszystkich wymieniać, ale zapewne jakbyśmy zapytali o najbardziej popularne to same przyszłyby Wam na myśl.
Co zatem przygotować na własne imieniny (nie tylko dla Aneczek 🙂 ), aby poczuć się w tym dniu wyjątkowo i wspominać długo ten wyjątkowy dzień?

Jednym z pomysłów jest wyjazd. W poście ze stycznia o urodzinach w Warszawie, który możecie poczytać TUTAJ możecie poczytać jak spędzić można urodziny czy imieniny aby zostały w pamięci na długi, długi czas.
Ale jeżeli wyjazd nie jest w danej chwili możliwy? 
Kiedy nie można wziąć urlopu, nie można oderwać się od codzienności? Co zrobić? Jak? 

  • Można przemeblować całe swoje życie, otoczenie, mieszkanie, dom, zrobić zakupy które stale odsuwało się na później, a które są tylko dla Nas.
  • Zrobić dzień przyjemności tylko dla siebie. Skorzystać ze SPA lub zrobić SPA w domu i zrelaksować się jak nigdy dotąd, w gorącej kąpieli wśród olejków eterycznych i świec. 
  • Skorzystać z atrakcji, które w lecie działają na pełnych obrotach, m.in. pójść do parku linowego,  na gokarty, skoczyć ze spadochronu, pojeździć na rolkach, poskakać na jumpcity, albo powspinać się na ściance, pomalować włosy na inny kolor (w końcu to Nasze święto 😉 ), wypożyczyć samochód najwyższej klasy i uciec za miasto na łono natury, zrobić sesję zdjęciową do… własnego albumu :), czy namalować swoją mapę marzeń na kolejny rok.

  A jak wyglądały imieniny u Naszej Ani? 🙂
Jak zwykle na pełnych obrotach 🙂 i to nie w pracy, nie na wyjeździe, a na miejscu, a w sumie w wielu miejscach na raz.
A co można powiedzieć o tych imieniach w skrócie?
Pot, wysiłek, radość, taniec, upał, słońce, szczęście, pozytywna energia, motywacja, działanie, spełnienie kolejnego marzenia, słonecznik, parówka z bułką, oranżada, nowość, nowoczesność, satysfakcja, szaleństwo, domowe spa, relaks, muzyka, torby, zdjęcia, pudełka, niespodzianka, zaskoczenie, przestrzeń, powietrze, widoki, krajobraz, schody, schody, schody 🙂 ucieczka, koniec, nowy początek, powrót, podróż, pełna energia trzymająca na nogach do połowy nocy, emocje, emocje, emocje 🙂
Imieniny warte zapamiętania 🙂
A o czym Ty marzysz w dniu swoich imienin? 
A może uważasz, że to dzień jak co dzień, bo my uważaliśmy tak przez długi,długi czas.
Ale kto może Tobie zrobić przyjemność jak nie Ty sam/sama sobie?
Przecież to Ty najlepiej wiesz czego potrzebujesz – wypoczynku, szaleństwa, dnia wolnego czy pełnego zdarzeń i od Ciebie będzie zależeć jak chcesz spędzić ten dzień.
Urozmaić swoje święto według własnych potrzeb i czuj że żyjesz!!!

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *