asystent architekta krajobrazu – najważniejsza lojalność

Jak to jest kiedy brakuje lojalności na drodze do sukcesu?
Czy warto być lojalnym cze nie? Czy warto odpuszczać ludziom nielojalnym?
Jeżeli prowadzicie firmę to wiecie jak ważna jest lojalność wśród partnerów biznesowych, lojalność pracowników, którzy pracują i tworzą z Wami wspólne tematy. Taka lojalność jest ważna przede wszystkim ze względu na zaufanie którym te osoby staracie się obdarzyć, bo sądzicie, że osoby które są w Waszym gronie patrzą w tym samym kierunku co Wy i wierzą we wspólny sukces mimo wszystko. Takie, które zawsze za Wami staną murem, bo jesteście dla nich wartościowi.
Jak zatem rozpoznać, że ktoś jest wobec Was nielojalny – pracownik, pomocnik, wspólnik?
Wystarczy dać mu wolną rękę i zobaczyć jak się wobec Was zachowa, kiedy początkowe ustalenia były jasno określone. Jeżeli Was eliminuje i z łatwością zastępuje kimś innym, zaczyna działać za waszymi plecami, albo wbrew Wam, to nie jest to osoba warta zaufania. Tym bardziej pokazuje to brak jakiejkolwiek lojalności i stania za Wami murem kiedy zajdzie taka potrzeba, bo po takim jednym zachowaniu macie jak na dłoni, że to nigdy by nie nastąpiło.
My na swojej drodze spotkaliśmy mnóstwo nielojalnych osób, które myślały, że Naszym kosztem albo na Naszych barkach zbudują sobie własne życie, biznes, kontakty, a nawet przejęcie wartości Naszej firmy i tajemnicy przedsiębiorstwa :). Przy pierwszej lepszej okazji pokazały swoje prawdziwe intencje.
Czy łatwo jest zweryfikować lojalność? Bardzo łatwo. Wystarczy dokładnie słuchać i sprawdzić przy pierwszej lepszej okazji. Naprawdę dużo wtedy widać 🙂
Zatem dzisiaj Pracownia przedstawia Wam nowego, najbardziej lojalnego członka Naszej ekipy 🙂
Nie odpuszcza na krok, broni, rozmawia i pociesza kiedy trzeba, potrafi cieszyć się z każdej chwili życia, a jej kreatywność nie zna granic :). Wszystko sprawdza, poznaje i ciekawi ją świat, z chęcią się uczy, zwiedza i nadzoruje pracę, a przede wszystkim nie ma uprzedzeń i nie kieruje się różnymi pobudkami, którymi ogrom ludzi się kieruje. Oto najważniejsza asystentka Naszej firmy 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *