Nasze projekty już na zielonyogrodek.pl – zobaczcie i poczytajcie sami

Kto Nas zna, ten wie, że się nigdy nie poddajemy, nie odpuszczamy, nie zwali Nas z nóg nawet tornado 🙂
Skąd ten upór i siła, które w Nas drzemią? 
Może przede wszystkim z tego, co jest w Nas, co mamy do pokazania światu, tego co mamy w swoich głowach czego nikt Nam nie zabierze, nikt nie osłabi, nikt nie skopiuje, a nawet jak skopiuje to zawsze będzie za Nami, nikt nie odgadnie, nikt, zupełnie nikt, chociaż nie wiadomo jak wielu próbowało i będzie próbować nadal.
Czemu zaczynamy ten post w taki sposób? 
Źródło

Między innymi dlatego, że największą cechą w tej sile i uporze jest cierpliwość. Cierpliwość nawet wtedy kiedy mamy dni, że chcemy odpuścić, bo jest ciężko, że chcemy odpuścić, bo po prostu nie chce Nam się już 'wysilać’, chcemy tak najzwyczajniej w świecie odpocząć. Ale przychodzi zdarzenie, chwila, osoba, która wszystko zmienia, która ponownie dodaje nam energii, dzieje się coś co podtrzymuje Nas w chwilach słabości, a wręcz buduje w Nas jeszcze większą siłę niż przedtem. Siłę większą niż tornado, burze czy wichury, które nami wcześniej targały. Upór, siła i cierpliwość tworzą z Nas skałę – ogromną, ciężką i nie do rozbicia. 
Tylko My sami wiemy do czego dążymy i nawet kiedy jest bardzo trudno, albo kiedy musimy sobie odmawiać bardzo wielu rzeczy, to wiemy że prędzej czy później się wszystko zmieni.
Taką miłą niespodziankę zrobił Nam zielonyogrodek.pl na którym pojawiły się Nasze projekty i realizacje. Cieszymy się, że również tutaj możecie Nas znaleźć, tak jak już obecnie w wielu miejscach w Polsce.
Pamiętajcie – z Pracownią możecie działać wszędzie. Dla Nas nie ma czegoś takiego jak odległość – o czym przekonało się już bardzo wielu inwestorów i nie tylko inwestorów. 
Niektórzy to do Nas jadą po kilkaset kilometrów, aby się z Nami spotkać, więc tym bardziej cieszymy się, że możecie Nas poznać i spotkać nawet jak dzieli Nas duża odległość. Uwielbiamy z Wami pracować, bo ta odległość Nas jeszcze bardziej łączy niż dzieli, ale to przede wszystkim jest zawsze Wasza zasługa, bo Wam na Nas zależy. 
Dziękujemy 🙂
Źródło

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *