Publikacja w magazynie Świat kamienia

100 wydanie magazynu Świat kamienia i w Nim Nasz pierwszy artykuł dotyczący aranżacji, projektowania i realizacji z użyciem kamienia w architekturze krajobrazu.
Sami wiecie, że naturalne materiały jak kamień i drewno to Nasze ulubione materiały, a ilość projektów i realizacji z wykorzystaniem kamienia możecie obserwować na łamach bloga i Naszych stronach internetowych od kilku już dobrych lat.
Jesteśmy zaszczyceni, że magazyn Świat kamienia dostrzegł Naszą codzienną pracę i mamy możliwość zaprezentowania Naszego dotychczasowego dorobku zrealizowanych pomysłów właśnie w tak prestiżowym Polskim Magazynie Kamieniarskim.

Jesteśmy dumni, że możemy widnieć w tym wyjątkowym, bo już 100 wydaniu Świata Kamienia, w tak szczególnym dla każdego magazynu wydaniu 🙂
W wydaniu można znaleźć wiele ciekawych artykułów, które wciągnęły również Nas osobiście, ze względu na podobne postrzeganie rynku czy różne sytuacje, które się na co dzień zdarzają także w Naszej branży.
Magazyn Kamieniarski Świat Kamienia to nie tylko magazyn dla osób z branży. Tematyki są tak obszerne, że każdy znajdzie w Nim coś dla siebie i dowie się wielu przydatnych i ciekawych rzeczy, dostrzeże atuty i wszelkie zalety kamienia nie tylko w budownictwie.
Polecamy i zachęcamy do poczytania.
Nasz artykuł znaleźć można na stronach 44 – 46 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *