przekształcenie hotelu – jak zaaranżować otoczenie hotelu?

Wewnątrz czy na zewnątrz? Jak zaaranżować patio hotelowe, będące w pierwotnej wersji terenem otwartym?
Jak zachować styl miejskich uliczek z aranżacją wnętrza pod funkcje kawiarniano – restauracyjną, aby zarówno goście hotelowi, których okna wychodzą na patio, jak i osoby odwiedzające kawiarnie, czuły się w Nich komfortowo i przytulnie?

Warto pomyśleć w pierwszej kolejności o możliwości zadaszenia takiego patio. Pozwoli to stworzyć niepowtarzalne wnętrze, które będzie możliwe do użytkowania o każdej porze roku, dnia czy pogody.


Aby wnętrze było ciepłe i odnosiło się do klimatu Państw Śródziemnomorskich warto zaaranżować je w ciepłych barwach, z użyciem kamienia czy cegły co podkreśli wizerunek i chęci przeniesienia stylu z innych rejonów świata, aby czuć się w tej przestrzeni jak byśmy przenieśli się w inny wymiar.

Ponadto aby dodać współczesnego klimatu miejsca, aranżacja przestrzeni z użyciem szkła i zdobionego metalu – kowalstwa artystycznego, spowoduje, że tak niewielkie a istotne elementy zbudują całe wnętrze.
Poniżej prezentujemy kilka widoków przekształcenia hotelowego patio pod funkcje całoroczną i zaaranżowania tej przestrzeni na otwarte wnętrze krajobrazowe.
Prawda, że przyjemnie byłoby korzystać z patio hotelowego w taki sposób, popijając kawkę na otwartej, choć zamkniętej przestrzeni?
projekt otoczenia hotelu

otoczenie hotelu

otoczenie hotelu

Może zainteresuje cię jeszcze to:

2 komentarze

  1. Jak wypoczynek to tylko i wyłącznie w ładnym hotelu w Mikołajkach. Jeździmy z mężem bardzo często i za każdym razem jesteśmy zadowoleni z pobytu 😉

  2. Też wydaje mi się, że to o czym piszesz ma naprawdę duże znaczenie. Dobry hotel powinien być dopracowany na 100%, aby mógł zagwarantować swoim gościom, jak najlepsze warunki. Bardzo ważny jest też personel oraz ich stroje robocze. Ostatnio na http://zender.com.pl/hotelarska/ widziałam naprawdę fajną jakościowo odzież roboczą. Uważam, że coś takiego naprawdę może się sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *