jak poczuć krajobraz we wnętrzu?

Czy to możliwe żeby we wnętrzu czuć się jakby się siedziało na otwartej przestrzeni?
Czy to możliwe, aby stworzyć kawiarnie, restauracje, w której otoczenie i krajobraz ma kluczowe znaczenie?
Czy warto aranżować przestrzeń po swojemu, w swoim własnym stylu, tak innym od pozostałych, i dzięki temu wyróżniać się spośród otoczenia?
Na każde z tych pytań można odpowiedzieć jedno – można, a nawet trzeba!

Rozwiązanie, które jak do tej pory najciekawiej zaaranżowało przestrzeń w zgodzie z architekturą krajobrazu i połączyło wnętrze z krajobrazem, zastosowała kawiarnia/restauracja Weranda w Poznaniu. Kilka punktów w mieście, rozlokowanych w różnych budynkach o zmiennej architekturze, wyróżnia ten sam styl.

Styl, który jest nieznacznie przekształcony względem określonych pór roku. W lecie są to np. girlandy kwiatów zwisające z sufitów, w okresie zimowym urokliwe chmurki ze śniegiem. Bez względu na to co jet zawieszane przy suficie, wrażenie jakie robią pomieszczenia, nie da się zapomnieć, a wejście do świata tak magicznego, a zarazem pozwalającego wypocząć jak na łonie natury, przyciąga tak bardzo, że chce się tam wracać częściej.
Taki wystrój mówi sam za siebie i naprawdę możemy poczuć się jakbyśmy siedzieli na Werandzie. 
Zawsze ubolewamy nad tym,  że krajobraz i otoczenie przy kawiarniach nie pozwala zaaranżować otoczenia z rozmachem i w zgodzie z architekturą krajobrazu. A skoro przestrzeń zewnętrzna Nam na to nie pozwala i Nas ogranicza, to dlaczego nie wejść z krajobrazem do środka?
Kto nie był w Werandzie, to zachęcamy się wybrać, bo warto, a my liczymy na to, że uda Nam się zająć podobnym rozwiązaniem. W końcu Pracownia przenosi wnętrza na zewnątrz i zewnętrza do wnętrz – to Nasze specjalizacje 🙂
Zatem kto chciałby kawiarnie pełną natury?
Chętnie pomożemy w aranżacji równie innowacyjnego i nietypowego wnętrza. Można to zatem zrobić tutaj

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *