walentynki – dla kogo i po co?

Walentynki – dzień, w którym każdy chce poczuć się kochany, a raczej nie tyle kochany co dostrzeżony i nie samotny.
Ludzie całe życie szukają prawdziwej miłości i nigdy nie znajdują. Tylko nieliczni mogą powiedzieć, że spotkali wielką miłość, która nie opiera się na zwykłym związku, ale na pojednaniu dusz.
A kiedy jej zabraknie zaczyna się odczuwać poczucie braku celu i tęsknotę, której nie można porównać do niczego innego, do żadnej innej relacji.
Dzisiaj jednak nie będziemy pisać o miłości, szczególnie tej wielkiej i jedynej, bo to temat, w którym trzeba patrzeć sercem, a nie oczami czy rozumem, więc dla wielu osób jest niezrozumiały.
Dzisiaj polecamy na walentynkowy zbliżający się weekend, film o wielkiej miłości – dla wszystkich którzy kochali, albo chcieliby kiedyś w życiu kochać, a stracili na to nadzieję – „Dla Ciebie wszystko” (2014-2015r.). Historia, która mimo przeciwności – nie wygasa, która nawet po czasie pozwala zrozumieć w kim było to najważniejsze ogniwo do życia, które dałoby siłę do wielu działań każdego dnia.
Dlaczego akurat ten film?
Bo jest nieprzewidywalny do samego końca – jak życie – i pokazuje, że wszystko jest po coś.
A jeżeli mamy nawiązać do krajobrazu – to w Nim też jest temat z krajobrazem spójny – warto zwrócić uwagę na ogród o wyjątkowym połączeniu roślin, który pasuje również do nowoczesnych założeń. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to chętnie taką kompozycje zaprojektujemy we współczesnych założeniach 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *