świat w miniaturach czy my jako giganci? Kolejkowo Wrocław

Będąc we Wrocławiu odwiedziliśmy cudowne miejsce – KOLEJKOWO. Park miniatur, który jest tak ciekawy i wyjątkowy, że kto jeszcze w Nim nie był, to koniecznie musi tam zaglądnąć, bo nawet nie da się ująć ile elementów jest w nim wartych uwagi, jaki ogrom detali, widoczny kunszt założycieli i wykonawców, a przede wszystkim Wrocław w miniaturze wyglądający jak prawdziwy. Świetne scenki z życia, ukryte historie, odwzorowana zabudowa z istniejących przestrzeni Wrocławia i okolic. W niektórych pokazanych historiach można aż zainspirować się do życia, a najciekawsze jest podglądnięcie tych którzy się w miniaturach ukrywają. Oni to dopiero wzbudzają uśmiech na twarzy swoimi zachowaniami. 
Jeszcze takiej kolejki na żywo nie widzieliśmy, a jej otoczenie już zupełnie wygląda jak prawdziwie. Sami zobaczcie po pierwszym zdjęciu – to nie ulica, a kadr z miniatur.
Zatem dużo ciekawych zdjęć poniżej. Kto nie był, to koniecznie musi kolejkowo zobaczyć, a kto był to chyba zna te wrażenia co my 🙂
I pomyśleć, że zaprojektowany przez Nas Bałtycki Park Miniatur w Międzyzdrojach też się tak stale rozwija. Jesteśmy dumni, że mamy na swoim koncie równie ciekawą realizację jakim jest Park Miniatur 🙂 Praca nad takimi projektami jest wyjątkowa. 

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *