szczęścia w Nowym Roku 2016

Ostatni post o podsumowaniu poprzedniego roku wzbudził w Was spore zainteresowanie.

Cieszy Nas to, że zaglądacie i czytacie, i możemy się z Wami podzielić codziennymi spostrzeżeniami i doświadczeniami, które mogą Was zainspirować do własnego życia. 
Takich postów będzie w tym roku więcej. Mogą być one niekiedy dla niektórych kontrowersyjne lub zaskakujące, ostre w słowach, ale zależy Nam aby poruszyć tematy które są istotne w Naszej branży i branżach otaczających. Pojawią się tematy, z którymi zmagamy się my, zmagają się bardzo często inwestorzy, a trudno znaleźć korzystne rozwiązania bo brak jest na nie znaczących odpowiedzi i informacji, które rozmyłyby wszelkie wątpliwości.
Ale dzisiaj nie będziemy opisywać tegorocznych postanowień.

W tym roku nic nie postanawiamy. 
W tym roku spełniamy swoje cele!
I tego też Wam życzymy – aby spełniały się cele związane z Waszymi marzeniami, abyście marzyli i realizowali te marzenia, a nie biernie kopiowali życie innych bądź żyli według czyichś wymagań, bo tak wypada, bo tak należy, bo co powiedzą inni, bo to głupie, bo będą się ze mnie śmiać, itp. itd.
Pamiętajcie – jeżeli ktoś się z Was wyśmiewa i źle opiniuje Wasze kroki, to tylko dlatego że sam nie ma odwagi zrobić tego co Wy, nie ma odwagi być wolnym człowiekiem i robić tego co chce a nie co musi i wypada.
Dlatego w tym roku życzymy Wam odwagi w realizacji własnych, a nie cudzych celów, i mnóstwo szczęśliwości, do których przyłącza się FLORIANEK 😀
Ostatnio mu nieco pomogliśmy, a że rozdaje szczęście innym, to przekazał Nam zapas na cały rok, do wykorzystania przy każdej możliwej okazji.
Dlatego też się z Wami dzielimy odrobiną tego szczęścia w życzeniach Noworocznych.

Zatem Szczęśliwości w 2016 roku 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *