Forum Dobrego Designu w Warszawie


Forum dobrego designu już za Nami. 9 grudnia w Warszawskim Muzeum Żydów Polskich – Polin, odbyły się prelekcje związane z tematyką projektowania, architektury wnętrz i z zakresu tematyki designu. Ponadto po zakończeniu forum odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu, w którym właścicielka pracowni nowoczesności brała udział jako jedna z osób w jury – KONKURS DOBRY DESIGN 2015. organizatorem forum był magazyn Dobrze Mieszkaj.

W forum brało udział wielu projektantów, producentów i inwestorów, których na co dzień łączy wspólny temat – kreatywność i tworzenie. Wspólne problemy zawodowe czy sposób pracy w zawodach twórczych były poruszane w tematyce poszczególnych paneli dyskusyjnych. Wiele ciekawych informacji i doświadczeń innych osób pozwoliło spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy, a także zainspirować do szerszego rozmachu czy działań na co dzień.
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tymże wydarzeniu, które dodatkowo odbyło się w imponującym budynku o charakterystycznej architekturze i wnętrzach. Co nieco o wyjątkowości budynku , w którym byliśmy, w kolejnych postach bloga. 
więcej zdjęć poniżej

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *