Zielono nawet w zimie

W minionym tygodniu odbył się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, w związku z tym, że uwielbiamy poznawać nowe miejsca i ludzi również byliśmy uczestnikami tego wydarzenia, biorąc udział w kilku bardzo ciekawych i rzeczowych szkoleniach. Żałujemy bardzo, że nie udało Nam się skorzystać ze wszystkiego, tym bardziej że niektóre odbywały się w tym samym terminie i godzinie, a ponadto chętnych było tak wielu, że niestety listy szkoleń szybko się zapełniły. Uważamy jednak, że w tym roku tematy były świetne, więc nic dziwnego że chętnych do nich okazało się tak dużo. Liczymy również, na to że w przyszłym roku będą one równie ciekawe i równie świetnie przygotowane.

Nie biorąc jedynie kwestii szkoleń, chcemy napisać również o miejscu w którym je odbyliśmy, a mianowicie w nowoczesnym, niedawno powstałym w Szczecinie, budynku – Technopark Pomerania. Pogoda w trakcie szkoleń była bardzo deszczowa, wiał silny wiatr, a architektura i wnętrze budynku wprowadzało optymistyczny nastrój i pogodną atmosferę. Zielony dominujący kolor w budynku, zastosowany w różnych odcieniach zieleni, jest we wnętrzach technoparku strzałem w dziesiątkę.
Kiedy wszyscy pracują przy komputerach, różnych dokumentach, krajobraz i naturę widząc tylko za oknem, tak optymistyczna zieleń dodaje energii do pracy i nie powoduje, że staje się ona monotonna. 
Jest to jeden z przykładów jak zastosować zieleń, nie bezpośrednio wprowadzając roślinność. Co prawda do tejże zieleni jak najbardziej idealnie dopasowana by była zielona ściana gardenspot i pikseli garden pixel, ale kto wie, może w przyszłości technopark jeszcze na taką zieloną żywą ścianę się zdecyduje. Na tą chwilę budynek już się wyróżnia swoją aranżacją i zestawieniem kolorystycznym i oby takich kolorowych przestrzeni było w Naszym świecie więcej. Od razu robi się przyjemniej, nawet jak za oknem szary, ponury dzień.
Troszkę Naszych zdjęć z Technoparku poniżej.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *