Święta Bożego Narodzenia za miesiąc! Myślisz już jak udekorować swoje otoczenie?

Równy miesiąc do Świąt Bożego Narodzenia. Wraz z końcem roku zawsze wiążą się podsumowania, otoczenie nabiera uroku, innej atmosfery, a chłodne, zimowe powietrze sprawia wrażenie jakby się lżej oddychało.

My również pod koniec roku zrobimy podsumowanie najważniejszych zdarzeń jakie Nas spotkały w tym 2015 roku (zarówno te pozytywne jak i negatywne) i odcisnęły na Nas ślad, zmieniając Nasze wewnętrzne spojrzenie na wszystko, o do tej pory robiliśmy.
Ale do końca roku jeszcze miesiąc, a teraz chcemy pokazać Święta Bożego Narodzenia z tego roku. Tak, dobrze czytacie, właśnie z tego roku. Święta widziane w lutym tego roku, Naszym zdaniem, wprowadziły trendy tegoroczne. Świąteczna atmosfera zachwyciła Nas w Poznaniu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Poniżej przedstawiamy kilka przepięknych aranżacji świątecznych i mamy nadzieję, że otoczenie każdego z Nas będzie w tym roku wyglądać równie imponująco jak przedstawiane na zdjęciach.
A co jeśli wydaje Nam się że u Nas to nierealne i taka aranżacja się nie spełni?

A od czego mamy Świętego Mikołaja? 🙂 

Mikołajki już za 2 tygodnie, więc nie ma na co czekać. My już robimy dekoracje – własnej produkcji. Liczy się przede wszystkim pomysłowość i chęci, bo udekorować otoczenie w równie wyjątkowy sposób, można zrobić z przysłowiowego „czegoś z niczego” 🙂

Zatem do dzieła i miłego oglądania zdjęć świątecznych dekoracji poniżej.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *