przedświąteczny nastrój z filmem ” Listy do M 2′

Dzisiaj nieco o innym temacie niż zazwyczaj, ale czy temacie związanym z architekturą krajobrazu i aranżowaniem naszego życia? Jak najbardziej!

Dzisiaj o filmie wyjątkowym pod każdym względem – ujmująco przedstawionych krajobrazów, cudownie zaaranżowanych wnętrz, świątecznej atmosfery i zimowego klimatu, a przede wszystkim przemyśleń jakie święta przynoszą ze sobą. Otoczenie to nie tylko miejsca, ale także ludzie którzy je aranżują, budują i pielęgnują na co dzień, to ludzie którzy korzystają z tych wszystkich pięknie zaaranżowanych przestrzeni i miejsc które sami zmieniają i tworzą.

Okres przedświąteczny daje każdemu z Nas wiele przemyśleń, przemyśleń na temat ludzi, którzy byli i są ważni w Naszym życiu, ludzi których spotkaliśmy bądź spotykamy każdego dnia, tych których kochamy i kochać nie możemy, z którymi chcielibyśmy być i być nie będziemy. To wszystko pokazuje film Listy do M. 2 – pokazuje życie i otoczenie w jakim żyjemy na co dzień.

Mimo, że do Świąt jeszcze trochę czasu, my już zaczynamy otaczać się urokiem świątecznych cudów, licząc, że może się takie wydarzą również kiedyś w Naszym życiu, lub chociaż właśnie w tym przedświątecznym czasie.

Zachęcamy do oglądnięcia filmu, który właśnie teraz grają w kinach. Dodaje on inspiracji, wycisza, obrazuje piękne otoczenia, dekoracje wnętrz, dekoracje ulic, domów, miejsca, wątki.

My już jesteśmy po wczorajszej premierze filmu w multikinie i poniżej zamieszczamy utwór, który się w filmie znalazł, a który jest wyjątkowy i ma niesamowite słowa.

Ten utwór dzisiaj dla wszystkich, którzy stracili nadzieję.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *