Projekt zrobiony w zimie – dlaczego LEPSZY niż na wiosnę?

Idzie zima – najlepszy czas na wykonanie projektu.
Skąd pomysł aby wykonywać projekty w zimie?
Przed wszystkim stąd, że każdy dobry, ciekawy i indywidualnie wykonany, przemyślany projekt wymaga czasu, aby go przeanalizować, zaproponować najlepsze i najciekawsze rozwiązania.
W ziemie projektanci nie mają natłoku obowiązków związanych z realizacjami, które trwają w czasie sezonu, więc mogą się w pełni skupić nad wykonaniem najlepszego rozwiązania.
Projekt jest wówczas dopracowany w każdym szczególe, a inwestor może się przygotować do wiosny na inwestycję związaną z realizacją, zdążyć podmienić rodzaj materiału użytego do realizacji, bądź planować realizacje etapowo, znając wcześniej koszty realizacji.
Dlatego kiedy jest idealny czas na projekt?
w miesiącach LISTOPAD – MARZEC! Oczywiście pozostały czas nie wyklucza prac nad projektem, ale jeżeli realizacja ma być wykonana w tym samym sezonie, może się to po prostu nie udać ze względu na brak wolnych terminów do realizacji.
A co w przypadku projektów „NA JUŻ”, które pojawiają się o każdej porze roku?
Oczywiście są możliwe, ale wszystko za porozumieniem obu stron – projektanta i inwestora i argumentacji dlaczego projekt ma powstać w tak szybkim tempie. Te kwestie są jednak omawiane indywidualnie i szczegółowo opisane w Naszej nowej ofercie na 2016 rok.
Podobają Ci się Nasze pomysły? Zatem zapraszamy do KONTAKTU w okresie zimowym i wczesno wiosennym

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *