„W moich snach wciąż Warszawa, pełna ulic, placów, drzew…” jak mówią słowa piosenki, część 1

Uwielbiamy Warszawę miasto o każdej porze roku. Zawsze chodzimy po Warszawie pieszo i mimo ogromnego zmęczenia jakie się z tym wiąże, tylko w taki sposób można zobaczyć każdy ciekawy szczegół tego miasta, przez przypadek natrafić na ciekawe place, imprezy, ludzi. Życie toczy się tu na każdej płaszczyźnie i na każdym kroku.

Porównując Szczecin do Warszawy…nie nie, nie ma co porównywać 😉 Jedna główna różnica pomiędzy tymi miastami to przede wszystkim ruch o każdej porze dnia. W Warszawie nawet o godzinie 23.00 jest pełno ludzi na ulicach, w Szczecinie natomiast cisza zapada niekiedy już o 20.00 (szczególnie zimą).
Dlatego każdy wyjazd do Warszawy dodaje Nam nowych inspiracji, kopniaka do działania i mnóstwo nowych pomysłów.

Warszawa oczami architekta krajobrazu może być nieco inna niż przeciętnego mieszkańca, więc w kilku postach, które podzielimy na części,  zobrazujemy Nasze spojrzenie na stolice Polski, właśnie naszymi oczami. 
Liczymy na to, że zwiedzając więcej miast doradzicie Nam ciekawe zakątki. Jeżeli macie swoich faworytów (jeżeli chodzi o ciekawe miasta) to czekamy na sugestie. Wybierzemy się tam również, a później opublikujemy na blogu przestrzenie Naszymi projektowymi oczami 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *