Anna Ryplewska ambasadorką nawozu Happy Garden

Od niedawna Anna Ryplewska właścicielka 'Pracowni Aranżacja’ została ambasadorką marki Happy Garden – płynnego nawozu pozyskanego z naturalnych składników, aby przestrzenie które projektujemy i realizujemy zawsze wyglądały efektownie, a rośliny były silne i szybko zaklimatyzowały się w nowych zrealizowanych terenach. Na stronie Happy Garden można przeczytać krótki wywiad z projektantką oraz zapoznać się z właściwościami tegoż innowacyjnego nawozu. Wywiad można przeczytać TUTAJ
Poniżej po krótce przedstawiamy czym tak naprawdę charakteryzuje się Happy Garden co wpłynęło na Nasz wybór tego właśnie produktu i polecenie go wszystkim obecnym i przyszłym klientom.
Anna Ryplewska
Happy Garden to oryginalny w pełni naturalny nawóz płynny do roślin. Nawóz wyprodukowany w Niemczech nie jest nawozem jak inne produkty chemiczne o podobnym przeznaczeniu. Różni się przede wszystkim innym sposobem użycia – jest płynnym nawozem, który rozcieńcza się z wodą i jest całkowicie naturalnym produktem pochodzenia rolniczego, więc nie ma w nim składników chemicznych. Jest przyjazny dla człowieka, zwierząt i pszczół, dzięki czemu po zastosowaniu można spokojnie użytkować nawożoną przestrzeń.
Happy Garden aktywuje mikroorganizmy żyjące w glebie, dzięki czemu korzenie stają się mocniejsze, rośliny szybciej rosną, wydłuża się ich kwitnienie, stają się zdrowsze i silniejsze. Nie ma obaw przenawożenia, a stałe podlewanie z użyciem nawozu wpływa na ich korzystny wzrost i rozwój.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *