wizyta w Łodzi – różne rozwiązania z produktów betonowych

W minionym tygodniu Pracownia miała możliwość uczestniczenia w szkoleniu firmy Libet i odwiedzenia ogrodu pokazowego z produktów oferty firmy.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wizyty na pokazowym stoisku i propozycji rozwiązań wykorzystania produkowanych materiałów. Propozycje dotyczą elementów betonowych, jednak my osobiście proponujemy zawsze urozmaicać betonowe elementy naturalnymi materiałami, jak kamień czy drewno. Wówczas ogrody czy przestrzenie zewnętrzne są bardziej wyrafinowane, wybrane naturalne materiały są produkcyjnie niepowtarzalne, bogate w wyrazie i odbiorze o szerokiej gamie kolorystycznej i fakturowej, czym powtarzalne elementy betonowe nie mogą im dorównać i ich doścignąć. 
Podczas oglądania zdjęć poniżej zachęcamy do zwrócenia przede wszystkim uwagi na rozwiązania planistyczne i nakłaniamy aby tworzyć swoje przestrzenie z większym rozmachem i trójwymiarowością, nawet wówczas kiedy tereny są płaskie i z pozoru mało rozwojowe. Poniżej można zauważyć w jaki sposób urozmaicić prostą przestrzeń i nadać jej różnych poziomów i wnętrz krajobrazowych.  

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *