Hotel i jego otoczenie – spójność wypoczynku

Czy wybierając hotel w kurortach i miejscach, gdzie wyjeżdżacie na urlop, uważacie że ważne jest jego otoczenie? Czy chcielibyście mieć możliwość pełnego relaksu w otoczeniu hotelu kiedy po zwiedzaniu miejscowości lub ciężkiej pracy w ciągu roku po prostu chcielibyście się zrelaksować poza pokojem hotelowym?
A może chcielibyście popracować w otoczeniu przyrody nad nowymi przedsięwzięciami, planami, skorzystać na łonie przyrody z internetu, czy poleżeć na ławce – hamaku czy pochwalić się w jakim hotelu spędzacie czas, porobić sobie wzajemnie wesołe zdjęcia na tronie, lub 'dostać’ skrzydła orła?
A co byście powiedzieli na ogród z kawiarnią na dachu i to jeszcze z widokiem na morze?
Kilka miesięcy temu pracownia miała okazje pracować nad koncepcją hotelu i jego otoczenia, w nadmorskiej miejscowości przy molo w Międzyzdrojach. 
Praca nad projektem wymagała wielu godzin pracy, stresu, zmian i nieprzespanych nocy, więc dzisiaj chcemy tą Naszą prace zaprezentować, mimo że nie została doceniona i projekt nie zostanie poddane dalszemu dopracowaniu i szczegółom.

Oto kilka z Naszych wizualizacji, które zmieniały się względem rozwiązania hotelu. Ideą główną hotelu było nawiązanie do historii Królów Polski, stąd też bryła hotelu została dopracowana detalami sztukaterii i do tegoż też tematu zostały wprowadzane atrakcje do placu przed hotelem.

Potrzebujesz projekt swojego hotelu, jego otoczenia, pensjonatu czy innego miejsca publicznego. Zapraszamy do współpracy nad przygotowaniem projektu.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *